"Kant"

  1. szaman 2021-02-03 09:05:25

    Ostatnio strasznie głośno było o wydaniu przez MM samolotu KANT. Nie będę się rozwodził na ten temat, bo mam swoje zdanie. /Model wydany z datą 2015r/.?.

    Sam model kosztuje 45z, do tego podobno dostępne sa wręgi laserowe /60z/. Malowanie w poskich barwach/ strasznie nieciekawe/ moim zdaniem. Widać to na zaczętym przez kolegę modelu. 

    Mam pytanie. Czy nie ładniejszy i ciekawszy byłby ten "Kant MM" w takim , nieco innym malowaniu?. Zięć chciał mi kupić ten model, ale to bydle jest za duże i brak mi miejsca. Zresztą i tak bym go zaraz przemalował...a wręgi zawsze robię sobie sam!

  1. Wojok 2021-02-03 12:22:00

    Hmm, no tak szaman, są na pewno inne, ciekawsze malowania, i w takich się pewnie kiedyś pokaże, ale to jest na swój sposób cenne - to nasz jedyny "Cant"

    Gdybym go chciał robić, to osobiście chyba bym się skłaniał do tego właśnie malowania

    Kolega nowicjusz, czy taka ciężka materia ?

  1. szaman 2021-02-03 13:12:24

    Nie mam pojjęcia, nie znam go , znalazłem tylko taka fotkę na forum.

  1. AndDi 2021-02-03 15:00:46

    Hmm, no tak szaman, są na pewno inne, ciekawsze malowania, i w takich się pewnie kiedyś pokarze, ale to jest na swój sposób cenne - to nasz jedyny "Cant"

    Wojok

    A kogo i za co chcesz pokarać Adaśku?

  1. Wojok 2021-02-03 15:53:54

    Hmm, no tak szaman, są na pewno inne, ciekawsze malowania, i w takich się pewnie kiedyś pokarze, ale to jest na swój sposób cenne - to nasz jedyny "Cant"

    Wojok

    A kogo i za co chcesz pokarać Adaśku?

    AndDi


    Ciebie, a za co, to się jeszcze oka.... eeeee, znajdzie

  1. szaman 2021-02-04 06:16:01

    Adasiu. Tutaj się mylisz. To na pewno nie jest nasz jedyny "kant". Kantują na każdym kroku , zwłaszcza od pewnego czasu...

  1. Wojok 2021-02-04 11:32:21

    Adasiu. Tutaj się mylisz. To na pewno nie jest nasz jedyny "kant". Kantują na każdym kroku , zwłaszcza od pewnego czasu...

    szaman


    Hmm, no nie mylę się. "Cant" był jedyny, a co do kantów, to rzeczywiście, tych Ci u nas dostatek

Rezultaty 0 - 7 z 7 pozycji
Udostępnij temat: