BabaRyba 2023 3-4 czerwiec

  1. AndDi 2023-06-03 18:32:54

    Szybkie fotki z festiwalu. Jest możliwość, że mógł mi się jakiś plastik zakraść 

  1. Wojok 2023-06-03 21:43:22

    No tośta mieli fajne spotkanie Zazdroszczem

    Diorama z fotki nr 17 strasznie mi się podoba

     

    Z szesnastej też

  1. Rumak 2023-06-05 11:02:28

    Tam też mój HMCS Agassiz (fota 13) uzyskał wyróżnienie

  1. AndDi 2023-06-05 15:49:15

    Tam też mój HMCS Agassiz (fota 13) uzyskał wyróżnienie

    Rumak

    Widziałem Twoje modele, bo i inne wystawiłeś. Nawet wołałem na hali "Ruuuumak!!!", ale się nie odezwałeś

    To ja się też pochwalę wyróżnieniem za "Przemytników..."

    Sporo kolegów z Kartonówek dostało nagrody i wyróżnienia. Może się pochwalą, bo nie chcę wymieniać, bo jakbym kogoś pominął, to by się mógł obrazić

  1. AndDi 2023-06-05 15:57:11

    No tośta mieli fajne spotkanie Zazdroszczem

    Diorama z fotki nr 17 strasznie mi się podoba

    Z szesnastej też

    Wojok

    Nie ma czego "zazdraszczać", gdyż w tym roku było mniej modeli kartonowych niż w poprzednich latach.

  1. Rumak 2023-06-05 18:15:24

    Widziałem Twoje modele, bo i inne wystawiłeś. Nawet wołałem na hali "Ruuuumak!!!", ale się nie odezwałeś

    To ja się też pochwalę wyróżnieniem za "Przemytników..."

     

    No to pechowo się złożyło. Musieliśmy się minąć, gdyż nie siedziałem w jednym miejscu a dodatkowo rodzina mieszkająca w Warszawie zabrała mnie do siebie na obiad. No cóż,- może się uda  na następnym konkursie? - Gratuluję wyróżnienia.

  1. Wojok 2023-06-05 20:21:43

     

    Nie ma czego "zazdraszczać", gdyż w tym roku było mniej modeli kartonowych niż w poprzednich latach.

    AndDi


    Nie marudź, widać, że było co oglądać

    Gratki dla wszystkich za wszelkie wyróżnienia

  1. pawelelka77 2023-06-05 22:20:37

    Zapewne AndDi musięliśmy się wiele razy mijać.... Z wieloma modelarzami rozmawiałem...Ale chyba nie z Tobą..  chyba, że nieświadomie.... Była okazja się poznać poza Forum... cóż... następnym razem...

    Coś tam wpadło.... ale kartonu wiele nie było....

  1. AndDi 2023-06-06 06:34:54

    Zapewne AndDi musięliśmy się wiele razy mijać.... Z wieloma modelarzami rozmawiałem...Ale chyba nie z Tobą..  chyba, że nieświadomie.... Była okazja się poznać poza Forum... cóż... następnym razem...

    Coś tam wpadło.... ale kartonu wiele nie było....

    pawelelka77

    Twoje autobusy były podziwiane przez mnóstwo osób, również przeze mnie, są REWELACYJNE!!! Cieszę się, że Jury doceniło Twoją pracę.

    Widziałem jak odbierałeś nagrodę i nawet szedłem się przywitać, ale zatrzymał mnie po drodze inny kolega, chwilę porozmawialiśmy i jak się później rozejrzałem, to już nie mogłem Cię znaleźć

Rezultaty 0 - 9 z 9 pozycji
Udostępnij temat: