Wybory zdjęć do Kalendarza 24 JURY

  1. Limaks 2023-10-14 19:11:18

    Witajcie! Z dumą mogę potwierdzić zakończenie debaty nad wyborem 12 zdjęć + zdjęcia na okładkę do kalendarza 2024. Zabawa była przednia. 

    Fotek było 88 więc było z czego wybierać. 

    Dyskusje odnośnie wyboru odbywały się w miłej atmosferze i udało się wyłonić zwycięzców. 

    Niebawem laureatów ujawni pomysłodawca. Bądźcie czujni. 

     

  1. Kikol77 2023-10-14 19:52:15

    Potwierdzam, obrady przebiegały sprawnie w miłej atmosferze, nadmienie tylko że oczywiscie zaznajomiliśmy sie z głosowaniem na forum i wasze sugestie tez były dyskutowane :)

  1. PAN-KARTON 2023-10-14 21:19:40

     

    Niebawem laureatów ujawni pomysłodawca. Bądźcie czujni. 

     

    Limaks


    Ale się nie mogę doczekać. A jak otrzymam materiał do ogłoszenia wyników ? Przewaliłem wszystkie @ i wiadomości...

    Będę zaszczycony takim OBWIESZCZENIEM

  1. PAN-KARTON 2023-10-14 21:50:05

    Pamiętajmy że jeszcze będzie trzeba zrobić poprawki graficzne do wybranych zdjęć. Może będzie trzeba o cos poprosić autorów/wykonawców (?) A najpewniej wysłać co nie które do Grupy "DPI" w osobach AndDi i Szaman.

    Zobaczmy co wybrało JURY.

    Ale się Chłopaki uwinęli. Jak by co macie czas do 24 10 23. A może nie dawać sobie czasu i nie zmieniać raz podjętej decyzji (?)

  1. Karol1985 2023-10-14 22:10:12

    Hej.

    Głosowanie przebiegło bardzo pomyślnie i jako Jury jesteśmy bardzo zgodni co do wytypowanych "zdjęć". 

    Każdy z nas, z osobna jest bardzo zadowolony z wyłonionych wyborów więc na pewno nie będziemy na nic czekać. 

    Aktulanie szykuję dla Ciebie Piotrze wiadomość oficjalną z naszych obrad. 

     

  1. PAN-KARTON 2023-10-14 23:18:25

    Aktulanie szykuję dla Ciebie Piotrze wiadomość oficjalną z naszych obrad. 

     

    Karol1985


    Będzie mi niezmiernie milo z otrzymanego zestawienie/wyborów. Wypatruje @

    Jak dostanę to jutro, zbiegnie się to z innymi wyborami - Narodowymi

  1. Kikol77 2023-10-16 09:29:43

    ponieważ uzgodniliśmy że nie będziemy zaśmiecać wątku:

    http://www.kartonowki.pl/forum/temat/4482,kalendarz-2024-informacje-wazne-zasady-zgloszenia-wyniki-

    postanowiłem odnieść się tutaj do jednego zdania w podsumowaniu Piotra (PAN KARTON)

    "Okładka – PAN KARTON – Piotr za opracowanie graficzne zdjęcia – PZL P.55A na nietypowym pasie startowym. ( to moje odczucie ) - strasznie mnie to zaskoczyło !?!?!?"

    Piotrze częściowo masz racje Jury generalnie skupiło sie na atrakcyjności wizualnej i zapewnieniu różnorodności więc opracowanie graficzne miało wpływ na wybór, co do twojego zdjęcia to ono dla mnie osobiscie pokazuje pasje. I przyrównuje nasze hobby do dziedzin artystycznych takich jak muzyka, malarstwo, fotografia itp.

     

     

  1. PAN-KARTON 2023-10-16 11:44:47

    ponieważ uzgodniliśmy że nie będziemy zaśmiecać wątku:


    Kikol77


    Jak by co już po zawodach, więc tamten wątek można komentować. Chciałem utrzymać tam ciszę przed wyborczą ( używając języka na czasie ) aby wątek był czytany bez przerw dla tych którzy chcieli by się za jednym zamachem zapoznać z całością zasad do K24.

  1. PAN-KARTON 2023-10-16 11:51:54

    Piotrze częściowo masz racje Jury generalnie skupiło sie na atrakcyjności wizualnej i zapewnieniu różnorodności więc opracowanie graficzne miało wpływ na wybór, co do twojego zdjęcia to ono dla mnie osobiscie pokazuje pasje. I przyrównuje nasze hobby do dziedzin artystycznych takich jak muzyka, malarstwo, fotografia itp.

     

    Kikol77


    Ło matko, Krystianie dziękuję za takie przyrównanie. Pasja jest ! Przy sklejaniu wyciszam się relaksuje wpadają mi do głowy różne szalone pomysły. Muzyka brzęczy zawsze gdzieś po cichutku, pomaga. Fotografia (?) to też same chęci nie wystarczą. Dzięki AndDi'emu i Szaman'owi wyszło to zdjęcie tak dobre jak dobre były ich rady, czyli bardzo dobre i dobrze !

Rezultaty 0 - 10 z 10 pozycji
Udostępnij temat: