Życzenia Świąteczne B.N. i N.R.24

  1. PAN-KARTON 2023-12-18 15:57:43

    Zbliżają się dużymi krokami Święta Bożonarodzeniowe i Sylwester. To czas spędzany z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi...

    Z tej okazji życzę Wszystkim Kartonkom i Kartonom zdrowia, zapału, wytrwałości, cierpliwości i bytności z Nami.

    Wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i spełnia marzeń związanych z pasją modelarstwa kartonowego.

    Aby czas był dla Nas łaskawy.

    Tradycyjnie zostawiłem jedno wolne pole przy Naszym stole Wigilijnym, niech zaglądają Wszyscy dla których pasja jest ważna tak jak dla Nas.

    Życzy Piotr A.N. czyli PAN-KARTON

    ps

    Jeżeli kogoś pominąłem na choince to bardzo przepraszam starałem się wyłapać wszystkich aktywnych w tym mijającym roku. Wystarczy napisać o tym w tym wątku. Miejsca jest jeszcze dużo. I grafikę uzupełnię z przyjemnością !!!

    Rozmieszczenie Avatarów jest totalnie przypadkowe i nie ma związku z żadnym kolejkowaniem i zasługami. Wszystkim dziękuję za kontakt po przez priv i komentarze na Naszym forum.

    Nic dla Was bez Was !!!

     

  1. jagdtiger2 2023-12-18 16:36:14

    Dziękuję Panie Kartonie Piotrze i wzajemnie od siebie dodam tylko że życzył bym sobie jak i wszystkim nam tu zgromadzonym więcej czasu na nasze hobby i zdrowia bo jak jest czas i zdrowie to można cuda z papieru robić 

  1. tulipan740i 2023-12-18 16:37:36

    Dziękuję Piotrze. Również życzę Tobie i wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. 

    Spełnienia marzeń, tych modelarskich i nie tylko.

    Pomysł z grafiką fajowy i jak przystało na Ciebie dość oryginalny. SUPER! 

  1. marszalek24 2023-12-19 11:04:31

              

                                                    NIECH KARTON BĘDZIE Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!

  1. Kikol77 2023-12-19 12:53:45

    Piotrze jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku bedziemy mieli dedykowane babki i szopki z kartonu plus kalendarze adventowe, jak cos to z góry zamawiam jeden 

    Brawo za pomysłowość !!!!

    Jak tak patrze na ta twoją aktywność to sobie mysle że powinienem też się moze jakoś aktywować moze coś zmienić.  Hmmmm moze się szarpne i pomyslę nad nowym awatarem  

    A tak na poważnie to życze Wszystkim nam duzo zdrowia, sokolego wzroku, wytrzymałego kręgosłupa i dużo satysfakcji z praktykowania tego jakże pasjonujacego i rozwijajacego hobby 

     

    Pozdrawiam

    Krystian

  1. mirkuch 2023-12-19 14:39:55

    Dziękuję bardzo za życzenia tutaj i pod relacją z budowy

    Życzę Tobie Piotr i pozostałym użytkownikom kartonówek spokojnych zdrowych i pełnych kartonu i kleju Świąt Bożego Narodzenia

    Pozdrawiam

    Mirek

  1. SlawekH 2023-12-19 15:45:09

    Dziekuje Piotrze. Ja rowniez zycze Tobie i wszystkim wszystkiego co najlepsze 

  1. Egon41 2023-12-19 18:49:21

    Serdecznie dziękuję za życzenia. Wszystkim kolegom na forum zdrowia, spokoju i pokoju, realizacji swoich pasji, zadowolenia ze swoich modeli i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku

    życzy Egon.

  1. Wojok 2023-12-20 14:11:34

    A to i ja dziękuję za życzenia, i życzę Wszystkim zdrowych, miłych i spokojnych Świąt Bożonarodzeniowych jak i szczęśliwego Nowego Roku

    P.s. Pietrucha, grafika fajna, ale za usadzanie gości przy świątecznym stole, to się raczej nie zabieraj

  1. PAN-KARTON 2023-12-20 15:46:01

    A to i ja dziękuję za życzenia, i życzę Wszystkim zdrowych, miłych i spokojnych Świąt Bożonarodzeniowych jak i szczęśliwego Nowego Roku

    P.s. Pietrucha, grafika fajna, ale za usadzanie gości przy świątecznym stole, to się raczej nie zabieraj

    Wojok

    A bo Ty na rogu usiadłeś Boisz się że starą panną zostaniesz ? Tak sadzałem jak trafiałem na forum w Awatary...

    Życzenia oczywiście wzajemnie, gorące, szczere i oby nam się

  1. PAN-KARTON 2023-12-20 22:21:55

    Dziękuję Panie Kartonie Piotrze i wzajemnie od siebie dodam tylko że życzył bym sobie jak i wszystkim nam tu zgromadzonym więcej czasu na nasze hobby i zdrowia bo jak jest czas i zdrowie to można cuda z papieru robić 

    jagdtiger2


    Ooo !!! w Nowym Roku z Nowym w Otoku No to muszę zmienić na choince i gotowe.

    Namawiam Tych którzy mają jakieś takie rozmazane Awatary do poświęcenia chwili.

    To i ja sobie zmienię (?)

  1. szaman 2023-12-21 16:25:36

    Dołożę i ja swoje życzenia dla Was wszystkich. Dzięki Waszej aktywności to wspaniałe forum istnieje i oby tak pozostało i było nas jeszcze więcej. Życzę Wszystkim Wam Wspaniale spędzonych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku i spokoju, a zdrowia przede wszystkim. Zdrowie to podstawa. Reszta sama przyjdzie. Mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia. Nie wiem jak długo Ten który nad nami pozwoli mi jeszcze coś działać, ale trzeba mieć nadzieję i ufność, że będzie dobrze!

    Zdrowych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół, oraz Szczęśliwego, lepszego Nowego Roku!

  1. Petrov 2023-12-23 00:08:04

    Krótko.

    Zdrowych i spokojnych!!!!!

  1. PiotrP 2023-12-23 20:08:56

    Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich pozytywnie zakręconych w kartonie forumowiczów i ich rodzin :-) Oby w przyszłym roku było więcej czasu na klejenie.

  1. Jacek-KP 2023-12-24 14:09:35

    Dzięki Piotrze za życzenia. Życzę wesołych, pogodnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

  1. warmiak66 2023-12-24 15:59:22

    Dużo radości i satysfakcji w przyszłym roku 2024. Życzę Kolegom modelarzom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  1. Zbyszek001 2023-12-25 19:44:40

    Czego sobie wymażycie się spełni.

    Czego pragniecie otrzymacie. Jeśli w to wierzycie.

    Nie Wasz modelarski duch będzie z Wami. Radości i spełnienia marzń. A nade wszystko zdrowia.

  1. PAN-KARTON 2023-12-30 06:32:36

    Psyt - bum !!! - pozostało 41H...

    Wszystkiego co najlepsze ! No to zdrowia, co by nam się...

    Cysterny kleju, beczki farbek, nie tępiących się skalpeli, ostrych nożyczek i czego tam Wam brakowało w mijającym roku. Pewnie czasu ?!?!?

    Życzy PAN-KARTON

Rezultaty 0 - 18 z 18 pozycji
Udostępnij temat: