1. Sebastian01 2023-12-11 08:39:37

    Taką dyskusję znalazłem wczoraj na Papermodelers: KLIK, a dotyczy ona tego: KLIK oraz screen poniżej.

    Jeśli to prawda, to będzie wielka szkoda i strata dla modelarstwa kartonowego.

  1. Limaks 2023-12-12 07:23:28

    Spóźniłeś się trochę jeśli chodzi o te informacje, albo po prostu późno sam się dowiedziałeś. Pierwsze pogłoski chodziły jeszcze na wiosnę 2023. 

    Bez wątpienia będzie to wielka strata dla świata modeli kartonowych. 

    Ale coś się kończy a coś zaczyna, więc trzeba być dobrej myśli... 

  1. Kikol77 2023-12-12 08:36:57

    Ja też uważam że życie nie lubi pustki więc szybko to się wypełni zreszta wydawnictwo to jedno a projektanci to drugie :)

    Natomiast generalnie myśle że tego typu wydawnictwa albo generalnie działalność bardzo mocno bazuje na pasji w zwiazku z tym tez na ludziach i to dobrze bo mamy swojego rodzaju bohaterów ludzi legendy :) a do tego piekne modele na które nie zawsze jest wskazanie biznesowe :) 

    Oczywiscie GPM to wydawnictwo które zmieniło zycie nie jednego modelarza :) I zawsze łezka w oku się kręci :)

  1. Szwagier 2023-12-12 11:12:11

    GPM jest dla mnie tym co dla wielu Mały Modelarz. Pierwsze kroki zaczynałem wlasnie na GPMskich latarniach. 

  1. PAN-KARTON 2023-12-12 12:14:32

    ABC >>> XYZ i koniec. Taki los, a przede wszystkim smutna decyzja Dowodzących

  1. jagdtiger2 2024-01-04 00:10:18

    Ale sklep chyba nadal będzie istniał?  

    Mam tam jeszcze tyle modeli do kupienia i obawiam się że nie zdążę 

  1. Wojok 2024-02-23 11:14:57

    Hmm, szczerze mówiąc, to ja mam mieszane uczucia.

    Zawsze to szkoda gdy się jakaś firma z "naszego podwórka" zamyka. Jednak u mnie firma ma solidny minus, i ja bym tam zamówień już na pewno nie robił.Na wieść o zamknięciu zrobiłem sobie zamówienie, i jestem bardzo niezadowolony. Przesyłka była bardzo słabo zabezpieczona i przyszła pogięta. Powinni sobie zdawać sprawę z tego, że do Irlandii jest kawałek drogi i że przez wiele rąk ta przesyłka przejdzie, więc powinni ją lepiej zabezpieczyć. Tym bardziej, że za samą przesyłkę nie zapłaciłem 5 zł. No, ale skoro się zamykają, to po co się przejmować drobiazgami.

    Tak że, jak pisałem, dla mnie ogólnie szkoda, ale bez łezki pod okiem.

    Pozdrawiam ekipę i spokojnej emerytury życzę

  1. PAN-KARTON 2024-02-25 06:50:10

    Z ostatniej chwili.

    Na Syrence jest stoisko GPM. Podszedłem i zapytałem jak tam u nich jest, bo słuchy chodzą po internecie że się zwijacie ?

    Zostałem szorstko zbyty odpowiedzią:

    - bruuuu, mmruuu, hmmm, aj, oj tam, wrrry brryyy,.. gupoty gadają ale ja już nic nie będę rysował nowego !

    Końcowe spojrzenie gościa powiedziało mi "kupujesz coś albo sp..." Może miał ciężki okres w tym czasie... ?

    Nie wiem z kim gadałem, ale skoro Panowie mają taki sposób bycia i komunikacji to pewnie sami między sobą się zagryźli ?

     

    Co do opinii Wojoka, to należy same modele oceniać i ew toczyć łzy. Co ma przysłowiowy dostarczyciel listonosz do jakości modeli ? Paprak upychał nogą pocztę do torby i targał narzekając na swój los

  1. Wojok 2024-02-25 11:26:42

     

     Co do opinii Wojoka, to należy same modele oceniać i ew toczyć łzy. Co ma przysłowiowy dostarczyciel listonosz do jakości modeli ? Paprak upychał nogą pocztę do torby i targał narzekając na swój los

    PAN-KARTON


    Powoli, powoli, wyraźnie napisałem, że  przesyłka była słabo zabezpieczona. To nie pierwsza, nawet tego formatu i cieńsze, przez co podatniejsze na zagięcia, którą otrzymałem, ale za to pierwsza w tak kiepskim stanie.

    Druga sprawa, to na wiele rzeczy mógłbym tu psioczyć, ale nie na pocztę - ta jak dla mnie, to wzór na dostarczanie przesyłek. Kurierzy się do niej nawet nie umywają.

  1. SlawekH 2024-03-01 07:00:45

    zamawial moze ktos cos ostatnio od GPM? Mi za kazdym razem gdy chce dodac cos do koszyka wyskakuje info ze sklep nieczynny do i tu data. I nie moge nic kupic 

  1. Kikol77 2024-03-01 09:50:48

    hej

    też tak miałem w zeszłym tygodniu ze nie mogłem dodać do koszyka bo nieczynne do ...

    Teraz sprawdzałem i chyba juz działa bo przynajmniej moge dodać do koszyka :)

  1. Wojok 2024-03-01 13:15:20

    Po tym, jak się pojawiło info o ich rychłym zamknięciu, mają bardzo dużo zamówień, i żeby się wyrobić, robią przerwy w przyjmowaniu kolejnych.

     

  1. PAN-KARTON 2024-03-01 16:36:36

    Ja się wstrzeliłem jeszcze parę dni temu i fakt wyskoczyła mi informacja o zamknięciu ale myślałem że to błąd i za godzinę "przyjęto zamówienie"

    A zamówiłem co : ROMA 1:200 - będę podglądał grafikę a przede wszystkim mam malowanie ! - dobrze że zamówiłem bo na Syrence nie mieli w pudłach.

  1. SlawekH 2024-03-11 08:34:11

    wszystko dziala. Doszla paczka. Po prostu musialem miec pecha i za kazdym razem trafic kiedy byli zamknieci 

Rezultaty 0 - 14 z 14 pozycji
Udostępnij temat: