Koga elbląska 1350r

1. franczeski 2016-04-18 18:18:40

Ponieważ na dokumentację do jachtu "Conrad 2" muszę czekać około miesiąca postanowiłem w między czasie coś skleić. Padło na kogę z tym że tym razem będzie bez waloryzacji, Jedyne odstępstwo będzie dotyczyło rei i bukszprytu które będą z kartonu ale wzmocnione wykałaczkami. Model jest z MM 2000r. Druk jest precyzyjny więc powinno się dobrze kleić. O stopniu trudności świadczy informacja że " Zalecany do szkół na zajęcia z przedmiotu technika".

1. primo 2016-04-19 17:26:53

Finału się mogę domyślać, ale popatrzę w między czasie jak sklejasz.

Powodzenia.

1. Ohotka 2016-04-19 18:03:36

Fajnie że kleisz akurat model z MM :)

1. franczeski 2016-05-03 18:27:41

Może i fajnie ale niestety niełatwo. Miał to być przerywnik a zrobił się problem.Tak jak pisałem miał to być standard a okazało się że to niemożliwe.Niemożliwe w moich standardach.Deski burtowe albo za długie albo za krótkie.Po naciągnięciu krótkich na wręgi - krowie żebra,długie zwichrowane.Zerwałem wszystko,kupiłem drugi egzemplarz-na szczęście nie drogi-wypełniłem i poszpachlowałem wręgi i dopiero wtedy można było przyklejać deski.Ale 3 deski w innym odcieniu.ponieważ to są denne to nie będę poprawiać.Teraz morze pójdzie szybciej.Mały model wielki kłopot.

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji
Udostępnij temat: