Model tygodnia, miesiąca, kwartału, roku

1. kristoreed 2018-02-07 22:41:56

Słuszna uwaga, Warmiak nie śpi;)

Nie wiem jak na innych przeglądarkach ale w firefoxie zauważyłem takowe coś:

Po dodaniu zdjęć do posta, nie ma żadnej ikony (przycisku) kierującego z powrotem do wątku. Trzeba użyć górnego paska i przekopywać się do lokalizacji.

KalafiorWWA

Poprawki w drodze. Faktycznie mało praktyczne.

1. noker 2018-02-08 11:18:49

Zmiany na +. Czy jest możliwość uruchomienia opcji, "pokaż nieczytane posty" albo "pokaż ostatnie posty" czy "nowe posty" 

To coś mogłoby się znajdować bezpośrednio na forum, albo nawet w "MOJA STREFA" 

Na tym forum nie ma wielkiego ruchu w postach i tematach, także nawet jakby to były ostatnie nowe posty w ilości np 20 to już to powinno wystarczyć.

Teraz ja bynajmniej rozczajam po datach gdzie coś nowego zostało dopisane, i nie jest to zbyt wygodne.

Jak już jestem przy głosie, to przypomnę jeszcze jedną funkcjonalność o której kiedyś pisałem. Chodzi o jakieś powiadomienie że ktoś coś napisał w mojej galerii.

pozdrawiam

1. Wojtek93 2018-02-08 18:17:14

Zmiany na +. Czy jest możliwość uruchomienia opcji, "pokaż nieczytane posty" albo "pokaż ostatnie posty" czy "nowe posty" [...]

pozdrawiam

noker

Coś zbliżonego jest w planach. Mam nadzieję, że uda się Krzyśkowi wprowadzić taką opcję, że: od ostatniej Twojej wizyty zaktualizowane tematy będą bardziej pogrubioną czcionką.

1. szaman 2018-02-11 06:57:40

Jakoś nie przekonują mnie zmiany kolorów tekstu w nazwach modeli w galerii podobnie jak kolory cytatów. Jakby się trochę "rozmyło". Chyba lepiej było nazwy zostawić czarne, a cytaty np.niebieskie

1. noker 2018-02-12 21:18:32

Kilka nowych uwag/zadań dla naszego zapracowanego administratora. 

Wcięło gdzieś grafikę która pojawiać się winna na modelach tygodnia.

Podczas dodawani linka przy pisaniu posta jakieś nieczytelne opisy poszczególnych pól do edycji.

Przy wybraniu opcji sprawdzenia pisowni puste okienko się pojawia.

dołożyłem skriny żeby zobrazować poszczególne felery.

PS. dodatkowo podczas dodawania skrinów: 

Niepoprawny komunikat na zielonym pasku "Poprwanie"

Po załadowaniu grafiki - ZONK nie wiadomo co zrobić, brak jakiegoś sensownego linku do powrotu do posta którego grafika się tyczy.

brak grafiki na MT Narzędzia. Sprawdź pisownię nieczytelne opisy okienek do wstawiania linka Poprwanie
  1. kristoreed 2018-02-14 05:54:23

Hej Noker.

Dziękuję za informację o niepoprawnym działaniu aplikacji. W piątek naniosę kolejne poprawki.

1. kristoreed 2018-02-14 06:03:26

Zapraszam do głosowania na model roku!

http://www.kartonowki.pl/modele-roku

1. KalafiorWWA 2018-02-14 21:20:24

Nooo:) Ja już głos oddałem!

Wiwat Administrator!

Jeno daj to na główną bo tam ani widu ani słychu. I większość przeoczy.

1. noker 2018-02-14 23:18:06

Też się obawiam, ze głosujących będzie mniej niż samych modeli pretendujących do MR.

Ale cóż, się zobaczy.

Czy planujesz coś pośredniego pomiędzy MT a MR czyli MM (model miesiąca)?

1. kristoreed 2018-02-16 05:59:13

Hej.

Pracuję jeszcze nad rozwojem Modelu Roku. Wszystko w dojrzałym już kształcie powinno ruszyć w poniedziałek. Co się zmienia:

• Informacja o głosowaniu pójdzie na stornę startową
    • Głosowanie zostanie wydłużone do końca marca
    • Informacja o możliwości pójdzie na FB
    • W przygotowaniu odznaka - logo Modelu Roku
    • Dodanie regulaminu Modelu Roku
    • Dodam możliwość głosowania dla użytkowników niezalogowanych - waga takiego głosu to 0.25 (4 głosy użytkowników niezalogowanych = 1 głos użytkownika zalgowanego)
    • Na pewno będzie to konkurs z nagrodami - może nie wielkie ale zawsze coś + wyróżnienie w postaci statuetki, pucharu etc. z grawerką

1. KalafiorWWA 2018-02-16 10:08:18

Nie chcę mieszać ale mam pomysł, jak uniknąć tych "ćwiartek" i zwiększyć ilość modeli biorących realny udział w głosowaniu.

Zrobiłbym tak, że każdy zalogowany użytkownik, ma prawo oddać trzy głosy, na trzy różne modele ( nie może oddać więcej niż jednego głosu na jeden model) a nie zalogowani będą mieć po jednym głosie. Chyba nie powinno być trudne do wdrożenia.

Będzie większa rywalizacja. Hmm?

1. Wojok 2018-02-16 22:23:08

Zaczynacie kombinować z tymi ułamkami jak przy zestrzeleniach u Aliantów A jak zamierzacie rozwiązać sprawę weryfikacji głosów niezalogowanych ? Bo wyjdzie na to, że Klubowicze będą mieli po jednym głosie, a obce typy będą jechały bez ograniczeń Sam sę wyloguję i na siebie zagłosuję z pięćset razy ...Jak tylko rozwiążę słaby punkt planu związany z brakiem nominacji

1. kristoreed 2018-02-17 06:57:06

... a obce typy będą jechały bez ograniczeń Sam sę wyloguję i na siebie zagłosuję z pięćset razy ...

Wojok

Hej. Aby głos był zajerestrowany jako poprawny - musi być unikalny dla pary: model + adres IP. Jeżeli ktoś podejmie próbę powtórzenia głosu dla istniejacej juz pary - otrzyma stosowny komunikat. Głosowanie będzie również monitorowane. Jeżeli będą widoczne nadużycia - głosowanie użytkowników zostanie - uznane jako nieuczciwe i skorygowane. ;) o czym będzie stosowny komunikat dla ogólu. Zawsze właściciel modelu moze poprosić znajomych o oddanie głosów na niego - i to jest naturalne. Dlatego te głosy będą miały wagę kilkukrotnie mniejszą aniżeli użytkowników zalogowanych.

1. And Di 2018-02-17 09:17:06

W sumie Wojok może mieć rację, bo może z tego wyjść głosowanie na to kto ma większą rodzinę i więcej znajomych, a nie na najfajniejszy model.
    Jak wyjdzie kiepsko, to w przyszłym roku trzeba będzie wykombinować inne zasady.

Ale nie narzekajmy, nic nie jest doskonałe, nawet Słońce ma plamy. Najważniejsze, że ma być zabawa

1. kristoreed 2018-02-17 10:34:22

Robimy to pierwszy raz - zobaczymy jak wyjdzie. współczynnik głosowania użytkownikw niezalogowanych jest parametrem. Jeżeli stwierdzimy że głosowanie jest wypaczone to zmienimy jego wartość np do 0.1 ;)

1. Wojok 2018-02-17 16:41:38

Hmm, myślę, że w najbliższym czasie znacznie zwiększy się liczba zarejestrowanych - nieaktywnych członków forum

1. kristoreed 2018-02-17 17:27:31

Takich rzeczy niby się nie uniknie. Dzięki za podpowiedź. Mam już pewien pomysł jakjtemutzaradzic . Dzisiaj w nocy wrzucę regulamin.rWprowadzę unikalność głosów zalogowanychznaz klubowicz model i adres IP. W sumie bym na to wczesniej nie wpadl. Dzięki za podpowiedz pozdrawiam

1. Wojok 2018-02-17 19:09:02

W sumie to nie zamierzałem nic podpowiadać tylko zasugerować, że moim zdaniem za dużo tu kombinacji. Na wszystko znajdzie się obejście. A skoro to ma być zabawa, to może nie wydziwiajmy. Jeżeli o mnie chodzi, to po prostu powiązał bym głos z IP i tyle. Z ułamkami też bym sobie dał spokój. A tak wogóle, jak znam życie,to jak na zabawę, to przy tym za dużo fermentu będzie No ale to tylko moje zdanie i może nie będzie tak źle

1. Wojok 2018-02-17 19:59:28

Kris, chodzi mi jeszcze po głowie sprawa regulaminu. A dokładnie dwie kwestie. Pierwsza rzecz, to dobrze było by umieścić zapis, że dany model może zdobyć tytuł modelu tygodnia lub roku tylko raz. Albo oba te tytuły oczywiście. Nie jest to jasne, aczkolwiek już się przynajmniej raz zdarzyło, że model wygrał dwa głosowania, a tytuł był przyznany raz. Ale moim zdaniem tylko raz jest ok. Druga sprawa, to niekonsekwencja głosowania. Do tytułu roku są nominowane 52 modele - modele tygodnia z danego roku. Ok, ale dlaczego w takim razie na model tygonia nie ma podobnego obwarowania ? Spokojnie w tym tygodniu, tytuł modelu tygodnia może zdobyć model nawet z przed pięciu lat. A co za tym idzie w przyszłym roku - model roku. Natomiast modele tygodnia z chćby zeszłego grudnia są w czarnej d... No wiesz gdzie. Coś tu chyba nie tak ?

1. Wojtek93 2018-02-18 20:12:05

Robimy to pierwszy raz - zobaczymy jak wyjdzie [...]

kristoreed

No dokładnie. Moim zdaniem nie ma co od razu szukać spisku u innych ludzi. Zobaczymy jak pierwsza edycja przebiegnie i w tedy będzie się wyciągać wnioski.

Rezultaty 40 - 60 z 60 pozycji
Udostępnij temat: