F- 14 A z nowego MM ,,Tomcat

1. MARES 2019-01-28 18:52:28

Cześć. Dzięki Pany za ciepłe słowa. fajnie, że się Wam podoba. Wojtku co do podziału na owiewkę i limuzynę to w wzięło się to stąd, że w wycinance były tylko szablony do sklejenia dla limuzyny  i osobno trzy szablony oszklenia owiewki (nie sklejalne ze sobą <wypełnienie ramek>. Też bym wolał w całości). A co do goleni to w zamiarze było wykonanie ich w bogatszej wersji, czyli z przewodami, ale nie mam już na to czasu, bo chcę model pokazać już w najbliższą sobotę na wystawie w Borkach (koło Lublina) Pośpiech jest z złym doradcą, ale coś za coś. Pewne rzeczy można dorobić później.

1. MARES 2019-02-05 11:42:18

Będę trzymał kciuki za dobre sklejenie wiatrochronu z resztą - ja na pewno wytłoczyłbym jako całość. Cykałbym się osobno .

Wojtek93

Dzięki Wojtek. Udało się to jakoś polepić. Nie twierdzę, że dobrze, ale jest znośnie. I co ważne zlepiłem to przed wystawą w Borkach. Model nie jest jeszcze w pełni skończony, ale nadawał się już do pokazania. Pochwalę się przy okazji zajęciem pierwszego miejsca w kategorii odrzutowców. Wszystkim  udzielającym się w relacji,  jak i cichym podglądaczom  bardzo dziękuję za udział. Jestem Wam winien galerię, ale ponieważ model nie posiada jeszcze podstawki to troszkę będzie trzeba na nią zaczekać. Pozdrawiam koleżanki i kolegów.

Borki 2019
  1. sztukmistrz 2019-02-05 16:16:27

Ładnie  wyszedł, dyplom jest oczywiście  gratulacje, tylko gdzie go zmieścić;)

Rezultaty 80 - 83 z 83 pozycji
Udostępnij temat: