Gablotka z przeźroczystej plexy

1. Piterkowiec 2018-07-08 18:40:44

Witam serdecznie

mam do Was pytanie. Czy macie jakieś sprawdzone sklepy oferujące sprzedaż wyrobów z przeźroczystej plexy.

Owszem na internecie jest sporo ofert, lecz co napiszę zapytanie o wykonanie gablotki na wymiar to cisza jak w kościele. 

A chciałem sobie zamówić taką , co by na ścianie zawiesić.

1. Spasi 2018-07-23 21:23:19

Nie to żebym się jakoś reklamował ale jakby co to mogą Ci taką gablotkę ogarnąć, ogólnie robię z plexi różne rzeczy :)

W sumie to ciekawa forma ekspozycji. Sam się zastanawiałem jaką gablotkę sobie zrobić na mój model (którego jeszcze nie zakończyłem) i podsunąłeś fajny pomysł :)

1. Piterkowiec 2018-07-25 13:17:37

Panie Spasi, jeżeli byłaby taka możliwość to oczywiście, że skorzystam. Natomiast kluczowy kryterium to cena ja 1 szt. Dowiadywałem się w różnych miejscach i ceny kosmiczne, jakbym chciał to wykonać ze złota.

Na chwilę obecną potrzebuje 2 gablotki o tych wymiarach (na statki Queen Mary i United States). Wg mojego zamysłu gablotka miała być przyklejona do ściany ( wypukłym do zewnątrz, a model w środku). 

1. Spasi 2018-07-26 16:42:06

Nie wiem co to znaczy kosmiczne ceny bo jest to dość względne pojęcie ale myślę że jakoś się dogadamy :)

A jak to zamontujesz do ściany? Przydałby się jakiś element który zepnie ten ceownik z plexi i będzie za co przykręcić to do ściany

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji
Udostępnij temat: