Claas Jaguar 695 Mega

1. Zygfryd 2018-11-08 21:31:12

Dobrze wiedzieć. Jak dla mnie też nie przeszkadza ten kolor,bo zbytnio nie odbiega od oryginału. Aparat uwydatnia jakoś wszystko. Próbowałem zeskanować znowu stronę na innym skanerze i już na kompie widać, że znowu ta zieleń się skisiła :/ 

1. Kurt 2018-11-09 11:03:21

Pamiętam jak do Triesta skanowałem orginalne części aby uzyskać zapas koloru na dodatkowe elementy które dorabiałem to po każdym wydruku porównywałem z orginałem i metodą prób i błędów zmieniałem jasność nasycenie i balans poszczególnych kolorów już na poziomie drukarki. Za którymś razem się udało zbliżyć do ideału ale jednak faktura wydruku była trochę inna. Tak naprawdę dopiero po wydruku widać jak wyszło bo każdy monitor trochę inaczej wyświetla a i drukarka też swoje przekłamie.

1. Zygfryd 2018-11-09 20:57:01

Takie wydruki i porównywanie by mnie zrujnowało, bo drukuję w agencji reklamy za 4zł za stronę  I u nich też robiłem skan,bo mają wypasiony sprzęt. Czytałem, że konwersja z CMYK (tak są drukowane modele w offsecie) do RGB się rozjeżdża. Ale nie wiem czy taki skan można nazwać taką konwersją? Chodzi pewnie raczej o pliki JPG,chociaż pewności nie mam

Rezultaty 200 - 203 z 203 pozycji
Udostępnij temat: