F-5E Tiger II (wyd. DESIGN)

1. And Di 2018-09-29 20:49:29

Nie wiem gdzie Ty te rysy widzisz , dla mnie wygląda świetnie. Brawo Ty!

1. siwy177 2018-09-29 21:55:09

Nie wiem gdzie Ty te rysy widzisz , dla mnie wygląda świetnie. Brawo Ty!

And Di

Uwierz mi stary na żywo wygląda gorzej. Są ryski i lekko matowe odbarwienia ( możliwe że za długo nagrzewałem) ale poprawie kopyto i zrobie nową . Myślę że jak na pierwszy raz wyszło i tak ok .

1. siwy177 2018-10-06 18:33:44

Witam ponownie.

Dziś prace nad modelem troszkę posunęły się do przodu. Kadłub prawie skończony. Jednak angina skutecznie mnie wyeliminowała na jakiś tydzień . Jak na razie jestem zadowolony z prac. Mam świadomość że są niedoróbki ale mam nadzieję że z każdym kolejnym będzie lepiej . Życzę miłego weekendu i pozdrawiam

1. szaman 2018-10-07 07:11:35

Ładnie Ci to wszystko idzie, a to nie jest łatwy model. Czekam na efekt końcowy.

1. siwy177 2018-10-07 08:48:10

Dziękuję szamanie za miłe słowo .Nie ustrzegłem się błędów ale to raczej zrozumiałe. Powrót po ponad 20 latach jest jak wejście w hobby na nowo. Jak pisałem wcześniej model traktuję treningowo ( ale całkiem poważnie) W między czasię kompletuję narzędzia , i uzupełniam w miarę potrzeb. Teraz czekam na paczkę z farbami temperami.Wczoraj przytargałem sobie z pracy metalowe pręty różnych grubości które w połączeniu ze starą podkładką pod myszkę dają rewelacyjne efekty podczas modelowania różnych części .Malutkimi krokami szykuję też sobię następną w kolejności wycinankę . Padło na Hawker Typhoon z MM . Narazie jest zeskanowany w razie W i zacaponowany. Przyszedł też w końcu oczekiwany Eurofighter Typhoon z austriackiego wydawnictwa IPMS. Model jest prześliczny . Ale po wszystkich ohach i ahach był element zawodu. Jest wydrukowany na kredzie i do tego cyfrowo. Więc trzeba będzie go kopiować EurofighterTyphoon. Ale to raczej dalszy plan  :)

Pozdrawiam i spokojnej niedzieli życzę

1. szaman 2018-10-09 13:39:53

A ja bym się ucieszył takim modelem na kredzie. Jeszcze kolejny raz powtarzam, że kreda jest bardzo fajna w klejeniu.Butapren to podstawa i bez żadnego caponowania itp. Kleiłem już kilka modeli głównie od Hala na kredzie i zawsze super się kleiło. Nie mogę zrozumieć dlaczego ludziska tak się boją kredy. Jedyne co trzeba to obchodzić się z nią delikatnie.

Super samolocik sobie wybrałeś jako następny. Sam nieraz miałem na niego ochotę. Hawker Typhon. ... Nie wiem czy jak skończę Bronco to nie zabiorę się właśnie za niego. Można go fajnie uzbroić i waloryzować. Daje duże pole do testowania różnych pomysłów. Super.Może się tak złoży, że zaczniemy obydwaj Hawkera, tylko, że ja bym robił Tempesta. Już dawno się przymierzałem i mam pełno nazbieranych materiałów na ten temat.

1. KalafiorWWA 2018-10-09 13:59:36

Jak Typhoon to tylko ten z FlyModel. Ma wprawdzie jeden błąd z wnękami podwozia ale poza tym to świetny model. Może moje wykonanie nie jest najwyższych lotów ale daje porównanie do tego wydania z MM. Grafika znacznie lepsza. Przemyśl to jeszcze. Ceny na allegro raczej niewygórowanie.

http://www.kartonowki.pl/index.php/modele-uzytkownika/model/4728,hawker-typhoon-mk-ib 

1. szaman 2018-10-09 14:51:50

Ten Twój to BAJKA!. Piękny! Daleeeko nam jeszcze do Twojego poziomu. A link , który podałeś wywala komunikat, że model nie istnieje...a w Twojej galerii jest.

1. And Di 2018-10-09 15:44:59

Coś Maciusiowi  się źle wkleiło, bo to leci przez jego galerię jak jest zalogowany

Tu zadziała:
    http://kartonowki.pl/index.php/modele-galeria/model/4728,hawker-typhoon-mk-ib

1. KalafiorWWA 2018-10-09 22:11:38

Aż sobie mojego efa przypomniałem i zaszedłem do piwnicy. Trochę go czas już nadszarpnął :/

1. siwy177 2018-10-10 05:32:33

Super samolocik sobie wybrałeś jako następny.

szaman

Powiem Ci że w grę wchodzi jeszcze Tsurugi

Jeśli uda mi się poprawnie go skopiować

1. siwy177 2018-11-07 13:01:34

Mogę prosić  Admina o przeniesienie tej relacji do zawieszonych ? Przeprowadzka córki skutecznie i mocno uszkodziła model . Muszę sie pozbierać po tym i zdobyć nową wycinankę .

1. And Di 2018-11-07 13:19:23

Mogłeś to sam zrobić klikając pod tematem relacji "Podejmij akcję > Edytuj temat > Relacje zawieszone > Zapisz". Ale proszę bardzo.

Szkoda modelu i pracy.

Rezultaty 60 - 73 z 73 pozycji
Udostępnij temat: