100 lat Niepodległości

1. And Di 2018-11-09 09:27:02

Z inicjatywy kolegów w Projektach grupowych w "100 lat Niepodległości" zostały założone tematy dla poszczególnych Sił Zbrojnych. Chętnych do uczestnictwa zapraszamy. Tematy założone z myślą o tych co chcą się podzielić modelami mieszczącymi się w danym temacie i uwagami historycznymi o nich.
    Mile widziane wyłącznie modele ukończone. Umieszczamy je tak jak w Pracowni: Podejmij akcję > Odpowiedz, piszemy co mamy napisać, a później dorzucamy fotki.

Może na początek ustalmy do 5 zdjęć danego modelu zamieszczanego przez forumowicza, bo tu bardziej chodzi o pokazanie historii. Do chwalenia się mamy Galerię.

1. And Di 2018-11-12 08:46:01

W związku z tym, że zainteresowanie w/w tematem w Projektach grupowych było bardzo małe, to temat został zamknięty. Zdecydowałem się na to, gdyż wyglądało to trochę mało poważnie na tak poważne Święto.

Niestety zdarzają się niewypały i trzeba się do tego przyznać. Przepraszam zainteresowanych za ten niewypał. Pewnie jednym z powodów było to, że pomysł na ten temat zaistniał zbyt późno. No cóż, chciało się dobrze, a wyszło jak ...

1. kristoreed 2018-11-12 11:27:43

Hej. Przy dobrych wiatrach może dzisiaj uda mi się zaimplementować opcję dodawania do modeli flagi "100 lat Lotnictwa polskiego". Dzięki tej fladze będzie można wydzielić modele do oddzielnej galerii - dalej jest co świętować. Rocznica to nie tylko jeden dzień. ;) Pozdrawiam

1. And Di 2018-11-12 11:52:30

Hej. Przy dobrych wiatrach może dzisiaj uda mi się zaimplementować opcję dodawania do modeli flagi "100 lat Lotnictwa polskiego". Dzięki tej fladze będzie można wydzielić modele do oddzielnej galerii - dalej jest co świętować. Rocznica to nie tylko jeden dzień. ;) Pozdrawiam

kristoreed

I to będzie o wiele lepsze rozwiązanie

Tyle tylko, że właściciel swojej galerii, będzie musiał wejść i wyedytować swój już wstawiony model, aby dodać flagę.

1. dzeja 2018-11-12 21:20:44

kristoreed
    Piszę nim wiatry to zaimplementują (chuchając na zimne). Na fladze nie może być żadnych napisów.
    And-Di, rozumiem martwi się, że do galerii trafią tylko te modele których autorzy są aktywni na stronie. Ja też. Powoli, rocznica to nie jeden dzień. Może da się wciągnąć modele "uśpionych" autorów. Np. metodą jak na model tygodnia/roku. Warto.
    Andrzej/dzeja

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: