Witam Kolegów!

  1. MaciejS 2022-09-16 21:25:07

    Cześć, 
    Powracam po przeszło 35 latach do klejenia modeli kartonowych. Jako pierwszy pod nóż idzie AH-64A z „KK” Postaram się zrobić relacje z lepienia modelu i prosiłbym o wszelkie sugestie co do moich niedociągnięć podczas klejenia i pomoc w poprawieniu warsztatu! 
    Jestem byłym żołnierzem lotnictwa, 10 lat byłem technikiem uzbrojenia na Mig-23MF i UB w Redzikowie, 15 lat jako technik pokładowy na Mi-24D i W, w Pruszczu Gdańskim. 

    Pozdrawiam Maciek

  1. AndDi 2022-09-18 19:31:40

    Cześć Maciek,

    dobrze jest wrócić do klejenia. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, to załóż relację ze swojego klejenia w pracowni na forum.

    Powqodzenia
    Andrzej

  1. Zbyszek001 2022-09-20 16:47:47

    Kolejny nawrócony i stęskniony. Witam ciepło na forum

  1. Jacek-KP 2022-09-21 23:36:24

    Cześć Maciek.

    Tutaj wielu z nas jest "nawróconych" na "papierową religię". Ja miałam przerwę 30 lat (!) Cieszymy się, gdy w naszym gronie pojawiają się powracający jak i nowi, młodzi adepci sztuki modelarstwa. Witaj w Klubie i wrzucaj na tapetę swoje prace. Będziemy dopingować, pomagać, krytykować (konstruktywnie), podpowiadać itd.

    Powodzenia!

  1. Limaks 2022-09-25 20:37:35

    Maćku lepiej trafic nie mogłeś.. ja mialem przerwę 15 lat i i moj 'comeback' nie był spektakularny.. ale tutaj na forum wystartowałem z jednym tematem, ktory dał mi kopa do poważnego modelarstwa

    Model na powrót wybrałeś dosyć trudny. W sumie jeśli już kiedyś sklejałeś modele to powinieneś sobie poradzić. Zakładaj relacje z budowy i baw się dobrze tym świetnym hobby

    P.s. odnoś nie Apache to polecam Ci moją relację z budowy tego wdzięcznego modelu. Znajdziesz tu na forum pod nazwą' brat bliźniak modelu Beaty czyli AH-64 A Apache Kartonowa Kolekcja'

  1. MaciejS 2022-09-27 16:04:55

    Chyba nie ogarniam tego forum. Nie potrafię jak mi się wydaje odpowiedzieć konkretnej osobie

  1. AndDi 2022-09-27 16:18:32

    Chyba nie ogarniam tego forum. Nie potrafię jak mi się wydaje odpowiedzieć konkretnej osobie

    MaciejS


    Moja strefa > Wiadomości > Skrzynka nadawcza > Nowa Wiadomość > Wyszukaj odbiorcę - znajdujesz, klikasz na niego i piszesz.

    LUB

    Klikasz na Alias przy awatarze (np. tutaj na mnie - AndDi), przekierowuje Cię na stronę o mnie i obok masz baner "WIADOMOŚĆ" klikasz na niego (na tego banera ) i piszesz.

    Oczywiście w obu przypadkach musisz być zalogowany.

Rezultaty 0 - 7 z 7 pozycji
Udostępnij temat: