Witam serdecznie

  1. Marcin D 2023-03-04 21:53:28

    Witam wszystkich modelarzy. Mam na imię Marcin i mam  46 lat . Dopadł mnie kryzys wieku średniego :) i wracam do modelarstwa kartonowego po ponad 30 latach. Jestem zupełnym amatorem ale mam z tego mega frajdę i relaks. Jako pierwszy  zakupiłem FW 190 F8 wydawnictwa WAK z laserami i owiewką . Na razie wszytko zaimpregnowalem i teraz walczę z kokpitem a żona w tym czasie " przewraca oczami" :) Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich i życzę miło spędzonych chwil przy budowie  i oczywiście wspaniałego efektu pracy  w postaci pięknych modeli .

  1. Wojok 2023-03-05 05:27:38

    Witam na forum i powodzenia przy klejeniu życzę

    A co do żony, to cóż, nie wiesz co się z robi z taką, która "przewraca oczami" ?

  1. AndDi 2023-03-05 06:20:53

    Również witam i pięknych modeli życzę.

    A jak żona oczami przewraca, to może Ci jakieś znaki daje i czegoś chce? Moja mnie zawsze wspierała w klejeniu, ale jak jej zproponowalem żeby też coś skleiła, to właśnie poprzewracała oczami i popukała się w czoło

  1. Jacek-KP 2023-03-05 14:44:11

    Cześć Marcin. Powielasz mój schemat. Ja też wróciłem około 40-ki do modelowania po przerwie blisko 30 lat. Więc witaj w Klubie Nawróconych Maniaków Kartonu. Dobrze wybrałeś na początek - modele od P.Bogusza z WAK są przyjemne w klejeniu, błędy raczej drobne. Za to po sklejeniu prezentują się okazale. Je jestem maniakiem samolotów, więc jak masz pytania, to pisz na priv na naszym forum, albo znajdź mnie na Facebooku. Gdzie mieszkasz, jeśli wolno spytać?

    Pozdrawiam - Jacek

    P.S. Żony wielu modelarzy mają to do siebie, że nie traktują poważnie pasji modelarskich. "Wycinanki z kartonu" są przecież dla dzieci.

  1. Marcin D 2023-03-05 16:45:07

    Miło mi . Jestem z Lublina. Ja też preferuje samoloty . Jestem z lotniczej rodziny dziadek i ojciec piloci wojskowi  obaj latali na limkach w różnych wersjach. Ja pilotem niestety nie jestem ale zarazili mnie modelarstwem szczególnie dziadek . To z nim budowałem pierwsze modele. Mam już sporą kolekcje modeli ale plastikowych głównie z lat 70 tych i 80 tych (zostały po dziadku) Sam jednak wolę karton ,chociaż tutaj jak zobaczyłem prace kolegów heh ..mega kosmiczny poziom dla mnie chyba nieosiągalny ale przecież nie o to chodzi. Jak  Ciebie znaleźć na FB? Pozdrawiam 

  1. Zbyszek001 2023-03-06 20:59:34

    Cześć. Za każdym silnym facetem stoi wspaniałą kobieta i przewraca oczami.

    Więc zasadniczo zaczynasz vardzo OK.

    Ja niestety lotniczy nie jestem choć chyba zaskoczę towarzystwo s niedługim czasie.

    Od razu zacznji od relacji z budowy. Bardzo polecam. Mi to bardzo pomogło.

  1. tulipan740i 2023-03-06 21:40:17

    Również witam na forum i życzę Ci wielu wspaniałych modeli. Skoro żona tylko przewraca oczami to prawie tak jakby pomagała w budowie. Gorzej jakby miała przewracać Ci warsztat "do góry nogami". 

  1. Jacek-KP 2023-03-07 20:46:42

    Możesz kliknąć tutaj na mój nick Jacek-KP a tam będzie przekierowanie do wewnętrznej poczty. Właśnie wysłałem Ci wiadomość.

  1. SlawekH 2023-03-10 05:39:17

    Rowniez witam na forum 

  1. Kikol77 2023-03-10 13:10:48

    Witam, fajnie że rodzinka samolociarzy się powieksza :)

    Nie przejmój się poziomem innych, ciesz się klejeniem a po kilku modelach bedziesz zaskoczony jakie cuda wychodza z pod twojej ręki. Ja tez powróciłem po wielu latach i mój poziom z przed przerwy a teraz to przepaść :) po piwrwsze z wiekiem przyszła cierpliwość, po drugie wachlaż narzedzi i materiałów jakie sa teraz do dyspozycji, po trzecie subskrybuj jak najwiecej relacji jest w nich kopalnia wiedzy jak ogarnąć tematy :)

    I najważniejsze zakładaj relacje i czerp ile się da z podpowiedzi i komentarzy kolegów i koleżanek z forum :)

    Pozdraiwam  

Rezultaty 0 - 10 z 10 pozycji
Udostępnij temat: