Witam wszystkich

  1. mirkuch 2023-09-08 11:34:27

    Dzień dobry,

    Jestem mocno początkującym kartoniarzem, chociaż może wiek na to nie wskazuje, bo jest okrągłe 35 lat. Zacząłem niedawno sklejać swój pierwszy model. Nie ukrywam jest ciężko i z pewnością nie będzie to jakiś super zachwycający model:) Natomiast zafascynowanie takim hobby wciąż się utrzymuje i mam nadzieję, że zostanie na lata. Po dołączeniu na Kartonówki pojawiła się myśl, czy może po skończeniu nie wrzucić zdjęć modelu, bo pojawią się z pewnością fajne wskazówki i krytyczne opinie, a z drugiej strony trochę wstyd będzie wrzucić model z tak wieloma niedociągnięciami:)

    Pozdrawiam Wszystkich!

  1. Szwagier 2023-09-08 12:49:46

    Witaj na forum. Śmiało możesz pokazać swój model, wiadomo że na początku nie bedzie idealnie. Praktyka czyni mistrza. Ewentualnie możesz założyć temat w" reacjie z budowy " i na bieżąco wrzucać zdjęcia z postępu pracy przy modelu. Jednocześnie słuchają rad doswiadczonych kolegów. 

  1. tulipan740i 2023-09-08 12:55:52

    Witaj Mirku. Chciałem napisać mniej, więcej to samo co Szwagier, ale mnie ubiegł. Jasne, że wrzucaj fotki gotowego modelu w galerie a relacje z budowy kieruj do pracowni. Nikt nie klei idealnie, nawet bardziej doświadczeni. Każdy kolejny model będzie lepszy i lepszy. W pracowni koledzy pokierują Cię w odpowiednią stronę, a w galerii pochwalą i konstruktywnie skrytykują. Jakiego rodzaju modele preferujesz?

  1. SlawekH 2023-09-08 16:54:04

    Witaj na Kartonowkach i zakladaj smialo relacje z budowy .

  1. Kikol77 2023-09-08 17:34:28

    Witaj

    tak jak koledzy doradzają stwórz relacje z budowy wielu z nas będzie podpowiadać jak coś wykonać i na co uważać :)

    pozdrawiam

     

  1. AndDi 2023-09-08 18:29:02

    Dzień dobry młody ,

    dobrze radzą koledzy, relacja i masz dużo podpowiedzi.

  1. mirkuch 2023-09-08 23:13:26

    Bardzo dziękuję za podpowiedzi i dużo życzliwości na starcie. Jak tylko znajdę czas żeby siąść do modelu postaram się też założyć relację. Ten pierwszy model i zakładam, że kilka następnych to będzie głównie okazja do nauki sklejania i cierpliwości. 

  1. PAN-KARTON 2023-09-10 09:41:39

    Witaj Mirkuch. Szybko się przekonasz ile możesz nauczyć się w zespole, nie pozostawaj sam ! kartonówki.pl to e-modelarnia a co istotne nie płacisz za zajęcia

    Warto !! - No to jest nas dwóch uczących się.

  1. Kikol77 2023-09-10 14:25:39

    myślę że uczących sie jest znacznie wiecej  :)

    Ja też sie ucze ;)

  1. mirkuch 2023-09-10 22:24:03

    Dziękuję Panowie, za miłe słowo. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się chociaż trochę doścignąć poziom Waszych modeli. Naprawdę super przyjemność z oglądania;) 

  1. PAN-KARTON 2023-09-11 17:00:33

    Ty się nie oglądaj tylko do roboty... !

    Jest jeszcze "TEMAT TABU" - i mam nadzieję że nigdy nie będę Ci musiał napisać o co chodzi.

  1. Zbyszek001 2023-09-22 18:39:21

    Jeju jakie dziecioki kleją dziś modele.

    Oczywiscie witaj na forum.

    Ja dopiero teraz bo byłem poza zasięgiem. Sezon urlopowy.

    Gratuluję mądrej decyzji. OK czasem sie to posprzeczamy ale to dla tego że się kochamy. Wrzucaj zdjęcia a budowy w dziale relacja. Jak masz kłopoty z czyms pytaj.

    Jak nie wiesz jak wstawić zdjecie lub cokolwiek z forum pytaj.

    Tu kazdy kiedyś zaczynał.

    A i co ważne nie zaczynaj od trudnych modeli.

     

    Jest sporo takich które dobrze wziąść na początek

  1. Jacek-KP 2023-10-16 12:24:41

    Cześć Mirek.

    Cieszy mnie, że dołącza do nas młodsze pokolenie. Ja jestem ostatnio głównie komentujący a nie sklejający. Trochę za przyczyną problemów osobistych a trochę z nawału pracy. Ale niedługo znowu pojawią się moje modele. Dołączam do pytania - co preferujesz, jakiego typu modele?

    Pozdrawiam

    Jacek

Rezultaty 0 - 13 z 13 pozycji
Udostępnij temat: