MOJE SZCZĘŚLIWE NUMERKI dla K24

  1. PAN-KARTON 2023-10-04 18:00:15

    Tu można wpisać 13 numerów z nadesłanych zdjęć do kalendarza kartonówki 2024.

     

    Prośba o wpisywanie jedynie 13 numerów i nic więcej ! Ułatwi to później wyłuskanie zestawienia.

    A po za tym jak zaczniemy TU dyskutować to NASZE wybory zagina w tłumie, Dziękuję !

    Uruchomcie jak by co dodatkowy post :MÓJ WYBÓR - MOJE UZASADNIENIE" przepiszcie swoje numerki i komentujcie do woli !

    Przypominam że to JURY decyduje o wyborze zdjęć ostatecznie. Nie nagłaśniam tego postu bo jest on wspólną zabawą a nie głosowaniem.

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 01:10:10

    A o to nadesłane propozycje:

    Po zakończeniu plebiscytu galeria zostanie usunięta aby nie przepełniać serwera naszego forum.

    Okazuje się że wklejenie 86 zdjęć jest trudne. Musiałem wszystkie zdjęcia sprowadzić do jednego formatu dpi żeby poszło na serwer. I to nie wystarczyło, niektóre zdjęcia były zabezpieczone przed edycją i tylko PrtSc pozwolił mi wstawić je do tego postu. Nie reklamujcie jakości swoich zdjęć na tej stronie. Bo siedziałem nad tym 3h żeby wyłuskać i móc wstawić co niektóre.

    JURY dostanie oryginalne rozdzielczości nadesłane przez Wykonawców.

    NUMERACJA :

    Przegrałem wszystkie zdjęcia z oryginalnymi ich nazwami do oddzielnego folderu i tylko w znany komputerowi sposób ułożyły się one w takiej kolejności jak nadałem im numery.

    Swoje propozycje wpisujemy przez 7 dni. tj. do 15 10 2023

  1. AndDi 2023-10-09 08:19:28

    Piotrze,

    proszę o usunięcia z propozycji do kalendarza zdjęcia mojej dioramy "Przemytnicy z Doliny Rodanu". Jest to zdjęcie 53 z 86 wystawionych tutaj. Zdjęcie zostało wysłane do kalendarza próbnego tylko i wyłącznie, co zresztą zaznaczyłem w mailu w którym to zdjęcie do Ciebie wysłałem.

    Trzeba to zrobić szybko, bo zmieni się kolejność numerków.

    P.S. Nie wiem czy zauważyłeś, ale bardzo dużo zdjęć ma złe proporcje boków i raczej trudno będzie je wpasować w kalendarz.

  1. Kikol77 2023-10-09 09:40:42

    Piotrze,

    proszę o usunięcia z propozycji do kalendarza zdjęcia mojej dioramy "Przemytnicy z Doliny Rodanu". Jest to zdjęcie 53 z 86 wystawionych tutaj. Zdjęcie zostało wysłane do kalendarza próbnego tylko i wyłącznie, co zresztą zaznaczyłem w mailu w którym to zdjęcie do Ciebie wysłałem.

    Trzeba to zrobić szybko, bo zmieni się kolejność numerków.

    P.S. Nie wiem czy zauważyłeś, ale bardzo dużo zdjęć ma złe proporcje boków i raczej trudno będzie je wpasować w kalendarz.

    AndDi


    AndDi - czy bedzie problemem jeżeli zostawimy tą fotkę a poprostu Piotr w podliczaniu głosów ja pominie?

    Rozumiem ze Jury na też nie brac jej pod uwagę do finalnego kalendarza? Z mojego punktu widzenia szkoda bo to bardzo fajna fotka :)

    Pozdrawiam

    Krystian

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 09:43:12

    Piotrze,

     

    Trzeba to zrobić szybko, bo zmieni się kolejność numerków.

    AndDi


    Szkoda, Nic się nie zmieni spoko. Chyba że JURY napisało logarytm losujący ?

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 09:52:19


    P.S. Nie wiem czy zauważyłeś, ale bardzo dużo zdjęć ma złe proporcje boków i raczej trudno będzie je wpasować w kalendarz.

    AndDi


    Nie mi o tym decydować. Nie chcę spychać wszystkiego na JURY ale ja nie mam prawa głosu ostatecznego. Było nie rezygnować ze stanowiska Sędziego. Zostaw tą sprawę Im. Wszystko było napisane w regulaminie i w info o nim.

  1. AndDi 2023-10-09 11:31:21

    AndDi - czy bedzie problemem jeżeli zostawimy tą fotkę a poprostu Piotr w podliczaniu głosów ja pominie?

    Rozumiem ze Jury na też nie brac jej pod uwagę do finalnego kalendarza? Z mojego punktu widzenia szkoda bo to bardzo fajna fotka :)

    Pozdrawiam

    Krystian

    Kikol77

    Dzięki Krystian za miłe słowa, ale mocno walczyłem żeby w tym pierwszym kalendarzu można było wystawić zdjęcia z wszech czasów a nie tylko z roku 2023 i ktoś by mógł pomyśleć, że to dlatego, że nie wystawiłem nic w tym roku i że koniecznie chcę coś wysłać do kalendarza. Dlatego zapowiedziałem, że ja żadnego swojego modelu nie zgłoszę i tego się trzymam.

  1. AndDi 2023-10-09 11:41:04


    P.S. Nie wiem czy zauważyłeś, ale bardzo dużo zdjęć ma złe proporcje boków i raczej trudno będzie je wpasować w kalendarz.

    AndDi


    Nie mi o tym decydować. Nie chcę spychać wszystkiego na JURY ale ja nie mam prawa głosu ostatecznego. Było nie rezygnować ze stanowiska Sędziego. Zostaw tą sprawę Im. Wszystko było napisane w regulaminie i w info o nim.

    PAN-KARTON

    Przecież wiesz dlaczego zrezygnowałem, między nami była zbyt duża różnica zdań od kiedy mają być zdjęcia w kalendarzu. Wygląda na to, że dobrze, że o to walczyłem, gdyż mimo, że zdjęcia można było wysyłać ze wszystkich lat, to po pierwsze fotek jest mało, po drugie mnóstwo odpadnie z powodu formatu (proporcji), co do jakości, to się nie wypowiadam, bo to rzecz gustu. W sumie to trochę współczuję Jury

    Może to dlatego, że to pierwszy raz zaistniał taki pomysł, ale inicjatywa przednia. Życzę Ci aby w przyszłym roku było 250 fotek w odpowiednim formacie

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 11:51:56

    Może to dlatego, że to pierwszy raz zaistniał taki pomysł, ale inicjatywa przednia. Życzę Ci aby w przyszłym roku było 250 fotek w odpowiednim formacie
    AndDi


    Żeby to ode mnie zależało. A że "przednia" to się zgadzamy ! Tych różnic zdań było mniej jak dobrej zabawy, głównie o nią chodziło.

    W przyszłym roku pewnie AndDi nam pokaże jak się to robi

  1. AndDi 2023-10-09 12:18:50

    W przyszłym roku pewnie AndDi nam pokaże jak się to robi
    PAN-KARTON

    Ty mnie tu nie wrabiaj, ja sypiam normalnie po 8 godzin
    Po za tym, to Twoje "dziecko"

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 15:20:49

    W przyszłym roku pewnie AndDi nam pokaże jak się to robi
    PAN-KARTON

    Ty mnie tu nie wrabiaj, ja sypiam normalnie po 8 godzin
    Po za tym, to Twoje "dziecko"

    AndDi


    No i masz Babo placek. AndDi mi syna zmalował . Nazwę go Kalendarz urodzony 01 09 23 bo to wtedy się zaczęło...

    Mam nadzieję że wyrośnie na Zdrowego chłopaka, bo póki co o mało nie wykitował przy porodzie...

    A może będę strasznym ojcem i przekaże go do adopcji ?

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 15:29:06

    ____________________________________________________________________________________________________________

    to może ja zacznę:

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 15:31:49

    Okładka - 040 ! 050, 056, 060, 065, 082, 071, 007, 008, 020, 016, 037, 044.

  1. SlawekH 2023-10-12 15:37:31

    Okladka 75!   7,  11,  12,  13,  35,  38,  50,  58,  60,  71,  82,  83

    Co do okladki to uwazam, ze powinna nalezec do Piotra (PAN-KARTON). Jako wyraz szacunku i podziekowania dla pomyslodawcy i organizatora imprezy. Taki drobny gest za jego trud i poswiecony czas.

  1. PAN-KARTON 2023-10-12 15:50:16

    Slawku kochany jestes ale ja to zrobilem dla Nas a nie dla siebie. Byli tu tacy co chcieli sobie sami drukowac kalendarz nikt nikomu nie broni !!!

    Na szczescie Jury o wszystkim decyduje a ja nie mam na to wplywu chce miec na scianie to co Wy....

    Dziekuje za uznanie !

     

Rezultaty 0 - 16 z 16 pozycji
Udostępnij temat: