37 PODKARPACKI KONKURS KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH

  1. Wasia 2023-12-08 10:24:27

    Zapraszamy do Sanoka

  1. PAN-KARTON 2023-12-08 11:40:43

    !!! Jadę !!! to którego dnia być najlepiej żeby nie zaliczać noclegu ? a wszystko zobaczyć i pogadać !

     

  1. Wasia 2023-12-11 18:22:29

    Jeśli chcesz pooglądać to co wystawione i porozmawiać z autorami w jednym dniu to myślę, że dzień zakończenia jest najbardziej sensowny. Ewentualnie pierwszy dzień, czyli dzień przyjmowania modeli i łapanie po kolei tego co przyjeżdża. Na pewno spotkasz kogoś z Kartonówek. 

  1. PAN-KARTON 2024-01-04 06:50:05

    No to jest problem. 15-17 godzin jedzie pociąg do Sanoka z W-wy. I mogę być albo na 6 rano albo na 16... ni wpiął ni wypiął ?!? jeszcze jakiegoś autobusu poszukam. ale to chyba termin ferii zimowych dla tego regionu, więc w ostatniej chwili będzie ciężko...

    I sugestia dla Organizatorów. Aby zgłosić model ( ja nie chciałem ) trzeba być z okolic, dwa tygodnie od zgłoszenia do zakończenia to troszkę duża rozpiętość - tak wynika z plakatu do którego w poście jest link...

    Nietypowe rozwiązanie jak dla wystaw modelarskich ?

    Pierwsza porażka autobusowa...

    Coś jest, ale nie ma opcji kupić on-line...

  1. PAN-KARTON 2024-02-10 00:53:43

    Do zobaczenia w Sanoku 

  1. PAN-KARTON 2024-02-10 21:46:17

    Czas wracac  dojade do dom to cos skleje o Wydarzeniu + fotki.

    37 PKKPMR - czas przeszły 

  1. PAN-KARTON 2024-02-11 07:00:50

    W dwóch słowach : Było super !

    W kilku słowach : Kolejny maraton bezsenności. Sam czas poświęcony na 37PKKPML to 27h i nie było kiedy zmrużyć oka ( piątek 22:00 start z domu >>> niedziela 01:15 i jestem ). Podróż Warszawa - Sanok >>> NeoBus i do W-wy tak samo mile mnie zaskoczyła. Czas przejazdu to łącznie 13h + poczekalnia 4h. Pozostały czas spędzony na zwiedzaniu, na wystawie i w gronie nowo poznanych ludzi - bezcenne.

    Niestety w wyniku błędu przy przegrywaniu i archiwizacji zdjęć zachowały się tylko te z dworca w Sanoku. Bardzo ciekawego skądinąd. Ku....j...ap...m.ć, sp....d...d... - szkoda

    Sam Konkurs dość kameralny. Zgromadził Modelarzy z regionu południowo-wschodniej Polski. Ponownie modele wystawione przez Naszych kolegów z Kartonówek ( 2 os. ) otrzymały nagrody w wielu kategoriach. Może będzie trzeba pomyśleć na kolejne edycje o sobie . Dało się zauważyć promocję młodych talentów. Dzieci i Młodzież ( 6-14 lat ) po nagrody wychodzili w przeważającj częstotliwości. Organizator obiecał zmiany w regulaminie ! Kilka rewelacyjnych modeli nie otrzymało nagród w wyniku braku konkurencji. Jak powiedział jeden z uczestników:

    - to dlatego że te modele były bezkonkurencyjne...

    Wasia (Marcin) wraz ze swoją niebywale uroczą żoną królowali. Pozazdrościć rodzinnego hobby.

    Zostałem zaproszony i ugoszczony w niezapomniany sposób, a rozmowy nie tylko o modelarstwie zostaną w pamięci na zawsze, bo tej nie da się skasować .

    Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie, niebywale miłe przyjęcie i poznanie się na wzajem.

    Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia !!!

    To sem ja :))
  1. Wasia 2024-02-11 10:12:27

    Podziwiam za chęć i zorganizowanie przyjazdu do Sanoka i dzięki za odwiedziny Panie-Kartonie. Wrzucam kilka 'kartonowych' zdjęć dla tych, którzy w tym roku nie dotarli do Sanoka.

  1. Wojok 2024-02-11 10:29:09

    Czekaj, czekaj, Piotrek, czy ja dobrze zrozumiałem - tarabaniłeś się tyle godzin do tego Sanoka, a nic nie wystawiałeś ?

  1. PAN-KARTON 2024-02-11 14:58:03

    Czekaj, czekaj, Piotrek, czy ja dobrze zrozumiałem - tarabaniłeś się tyle godzin do tego Sanoka, a nic nie wystawiałeś ?

    Wojok


    Jak to nie, zdjęcia do wiatru... Modeli nie wystawiałem, bo bym się musiał jak to ująłeś "tarabanić się" dwa razy. To tygodniowa impreza była.

    Dziś to już nie jest t.z PKS z lat 70' - 90'. Podróż naprawdę w dobrych warunkach, wygodnie i cieplutko. Co innego że Luty 24 to jakaś patologia, było 10-11 stC bez śniegu i wiaterku.

    Bardzo miło spędzona sobota...

  1. gregor97 2024-02-12 09:18:15

    nooo też byłem pierwszy raz i szklaneczkę przytuliłem 

    miło było poznać Pana Kartona w oryginalnej czapeczce kartonowej, też mam nadzieję w przyszłym roku się pojawić 

     

  1. PAN-KARTON 2024-02-16 04:31:12

    Grzegorzu miło było poznać i mi. Fakt przytulenia "szklaneczki" - oczywiście jako nagrody - potwierdza zasadę że Kartonowki górą, gratulacje !

Rezultaty 0 - 12 z 12 pozycji
Udostępnij temat: