Konkurs 20UK - Polonez Truck Answer
-
Okna skończone i zapakowane w folie zastanawiam się czy nie poszukac innej folii bo ta jest jakas mocno przejrzysta, musze pójść do marketu po warzywa to bedzie cieniutka reklamówka na testy :)
pomysl jest taki zeby z jednej strony były nowe okna a z drugiej ramka z pęknieta szyba i kawałek szyby samej.
Stelaż sie przybrudził i porysował :)
Wydaje mi sie ze wygladem pasuje do poloneza :D czas pomysleć nad dioramka CDN
-
Okna skończone i zapakowane w folie zastanawiam się czy nie poszukac innej folii bo ta jest jakas mocno przejrzysta, musze pójść do marketu po warzywa to bedzie cieniutka reklamówka na testy :)
pomysl jest taki zeby z jednej strony były nowe okna a z drugiej ramka z pęknieta szyba i kawałek szyby samej.
Stelaż sie przybrudził i porysował :)
Wydaje mi sie ze wygladem pasuje do poloneza :D czas pomysleć nad dioramka CDN
-
Świetnie to wygląda! Te popękane szyby idealnie pasują do tego samochodu. Widać, że ta firma remontowa działa w myśl zasady "może nie najtaniej, ale jako tako".
Nie myliłem się. Ten model nadal pozostaje moim faworytem w konkursie 20UK i będzie jego zwieńczeniem (mimo że sam konkurs już dawno zakończony).
-
Świetnie to wygląda! Te popękane szyby idealnie pasują do tego samochodu. Widać, że ta firma remontowa działa w myśl zasady "może nie najtaniej, ale jako tako".
Nie myliłem się. Ten model nadal pozostaje moim faworytem w konkursie 20UK i będzie jego zwieńczeniem (mimo że sam konkurs już dawno zakończony).
-
Mała uwaga - na ostatnim zdjęciu wygląda na to, że skrzynia ładunkowa tylną częścią jest uniesiona do góry, a przy takim ładunku jest to raczej mało prawdopodobne.
Bez ładunku tak to wygląda :
-
Powolutku jakos to sie kula, moze w długi weekend cos nadgonie :)
Ale budynek gospodarczy jest juz wytynkowany, dostał tez próg/stopień drzwi i okno dodałem tez mórek z cegieł docelowo jeszcze wszystko przybrudze delikatnie.
Teraz na tapete wejdzie dach i płotek a potem trawa podłoze drzewo i krzaki :)
-
Powolutku jakos to sie kula, moze w długi weekend cos nadgonie :)
Ale budynek gospodarczy jest juz wytynkowany, dostał tez próg/stopień drzwi i okno dodałem tez mórek z cegieł docelowo jeszcze wszystko przybrudze delikatnie.
Teraz na tapete wejdzie dach i płotek a potem trawa podłoze drzewo i krzaki :)
-
Dzięki :)
Próbowałem poloneza obnizyc ale musiałbym mocno ingerować w model. w sumie cały powinien nizej siedzieć przód też. Uznałem ze jest ryzyko że narobie sobie bigosu przeróbkami i zostawiłem jak jest niech bedzie ze to wersja po wieś tuningu :D
A tak przy okazji jak ktos lubi konserwatywne podejście do modelarstwa, a wiec wykozystaj wszystko co masz dookoła to teraz jest dobry czas na zbieranie materiałów z ogrodu :)
drzewo które mam w dioramie czekało na półce dwa lata ale uzupełniam zapasy - na zdjeciu przykład materiału na drzewo jest to ususzony kwiat hortensji mi się bardzo podoba wyglada na fajne tropokalne drzewo :)
-
Dzięki :)
Próbowałem poloneza obnizyc ale musiałbym mocno ingerować w model. w sumie cały powinien nizej siedzieć przód też. Uznałem ze jest ryzyko że narobie sobie bigosu przeróbkami i zostawiłem jak jest niech bedzie ze to wersja po wieś tuningu :D
A tak przy okazji jak ktos lubi konserwatywne podejście do modelarstwa, a wiec wykozystaj wszystko co masz dookoła to teraz jest dobry czas na zbieranie materiałów z ogrodu :)
drzewo które mam w dioramie czekało na półce dwa lata ale uzupełniam zapasy - na zdjeciu przykład materiału na drzewo jest to ususzony kwiat hortensji mi się bardzo podoba wyglada na fajne tropokalne drzewo :)
























Zgadzam się okna i ten stelaż super wyglądają