Konkurs 20UK Jelcz 004 GCBA

  1. Szwagier 2025-11-07 16:46:40

    Przed pracą położyłem drugą warstwę claru, zobaczymy jak to będzie wyglądać jak wrócę do domu. Jak farba mokra ,to fajnie wyglądało. Mam nadzieję że się nie rozczaruję po powrocie z pracy.

    Dzięki Paweł za pozwolenie, obiecuję 

     

  1. Szwagier 2025-11-10 17:55:20

    2 warstwy claru ładnie wyciągnęły czerwony odcień,  już nie jest różowy i matowy  zdjęcia robione pod mocną lampą dlatego sie tak błyszczy. Na słupku od strony kierowcy trochę odeszło farby przy odklejaniu taśmy z przedniej szyby będę musiał to podmalować pędzelkiem. 

  1. haydee 2025-11-10 21:04:52

    Profeska, wrzuć śmiało fotki na forum lakierników samochodowych, może oni coś jeszcze ewentualnie doradzą, albo sami będą pytać o rady. Mi jakoś się efekt kojarzy z malowaniem na starych resorakach. 

  1. Szwagier 2025-11-11 22:12:50

    Dzięki Haydee , fajnie że się podoba 

    Dziś zrobiłem lusterka. Fajny efekt się zrobił,  bo można się w nich przejrzeć.  Zobaczcie 2 ostatnie fotki, jak fajnie odbijają się w lusteru napisy z kleju.

  1. Kikol77 2025-11-12 08:51:00

    Swietnie wyszły :)

    No i patent z przymiarem do drutu zapisany w notesiku :D

  1. GTiStyle 2025-11-12 18:28:25

    lustereczka to jakaś folijka? Super to wygląda. 

  1. AndDi 2025-11-12 20:26:05

    A te lusterka nie powinny być pomniejszające? 

     

    Są świetne 

  1. Szwagier 2025-11-12 22:33:26

    Kikol77 patent się przydaje do wykonania powtarzalnych elementów. 

     

    GTiStyle tak jest to folia chrom do oklejania samochodów. 

    AndDi nie wiem, nie znam się 

     

  1. mirkuch 2025-11-13 09:48:06

    ooo to super pomysł z tą folią, bo efekt rewelacyjny zresztą ten drugi patent niby prosty, ale wpaść na niego nie wpadłem, też podkradam

  1. destroyer84 2025-11-14 19:51:18

    Kabina się świeci jak psu jajka na wiosnę, jak nie Jelcz! Ładnie wychodzi, mam cysternę wojskową z Answera do ulepienia, więc pewnie kilka patentów podkradnę.

  1. Szwagier 2025-11-17 17:52:54

    Aż tak bardzo się nie świeci. Akurat na biurku mam 2 mocne lampy i taki efekt wychodzi na zdjęciach.  Zrobiłem jeszcze 2 fotki jak stoi na półce przy normalnym świetle z lampy sufitowej i myślę że jest ok. Kabina gotowa, muszę zrobić tylko kierunkowskazy. Ale mam problem z wytłoczeniem ich na gorąco w folii. Mam pewien pomysł, jak się uda to podzielę się patentem.

  1. Kikol77 2025-11-19 08:29:06

    ło panie ale klasa - jak z katalogu :) Piekna buda. nie wiem jakie masz problemy z wytłaczaniem ale mozna tez tłoczyc z opakowań po tabletkach mozna znaleźć rózne grubości niektóre sa naprawdę cieńkie :)

  1. Szwagier 2025-12-27 19:25:42

    https://youtu.be/8TKs3Gc5iwc?si=DoPoA53jsDZXmVIM

     

    Kolejna część videorelacji 

  1. KARTOM 2025-12-28 12:40:48

    https://youtu.be/8TKs3Gc5iwc?si=DoPoA53jsDZXmVIM

     

    Kolejna część videorelacji 

    Szwagier

    Obejrzałem... Fajny odcinek.

  1. Szwagier 2026-01-03 21:49:53

    Tylna zabudowa w podkładzie,  drobne poprawki i jutro 2 warstwa. Na górze zrobiłem barierki i pokład z blachy ryflowanej. 

Rezultaty 60 - 75 z 75 pozycji
Udostępnij temat: