Konkurs 20UK - HMS Starling 1/400 JSC

  1. AndDi 2025-07-02 17:02:50

    Dalsze prace nad wodą i wybuchem. Sam wybuch jest z waty, pryśniętej lakierem bezbarwnym, jeszcze dodam coś do tego, co by nie wyglądał jak sama wata.

    aragorn001

    A już teraz fajnie wygląda 

  1. aragorn001 2025-07-02 19:44:52

    Nie ma leniuchowania, Starling myślę, że będzie gotowy na finał konkursu.

  1. Piotr D. 2025-07-03 08:41:11

    Wygląda obiecująco. Z tego co widzę klejenie z wydruku z atramentówki wychodzi modelowi na dobre. Nawet kolory jakby ładniejsze niż w oryginale.

  1. aragorn001 2025-07-03 09:57:25

    Wygląda obiecująco. Z tego co widzę klejenie z wydruku z atramentówki wychodzi modelowi na dobre. Nawet kolory jakby ładniejsze niż w oryginale.

    Piotr D.


    Robiąc kopie lekko przyciemniłem, widziałem zbliżenia twojego modelu i myślę, że z drukarki atramentowej wygląda lepiej. Dodatkowo jeszcze drukowałem strony na cieńszym papierze. Może to lepiej wpłynie na wygląd.

  1. jagdtiger2 2025-07-03 10:51:35

    Ja osobiście widziałem sklejony oryginał na żywo, i muszę powiedzieć, że wcale nie wyglądał tak źle jak się o nim mówi.

  1. aragorn001 2025-07-03 15:17:53

    Czapka z głowy dla każdego kto bawi się w 1/400 i jeszcze głęboki ukłon.

    Całe działo 102mm jest takie małe!

  1. Wojok 2025-07-03 16:17:13

    Czapka z głowy dla każdego kto bawi się w 1/400 i jeszcze głęboki ukłon.

     

    aragorn001


    Ok, zrozumielim, ściągamy

  1. aragorn001 2025-07-03 19:18:18

    Jedno działo ukończone, lufy wyglądają lepiej na żywo, ale pewnie pomaluje je.

  1. DziadekTadek 2025-07-03 19:46:01

    Piękna robota. Nie było problemu z tymi lufami, nie wymagały prostowania? Gdzieś na forach czytałem o problemach z wyginaniem się takich luf, stąd moje pytanie.

  1. aragorn001 2025-07-04 14:15:16

    Piękna robota. Nie było problemu z tymi lufami, nie wymagały prostowania? Gdzieś na forach czytałem o problemach z wyginaniem się takich luf, stąd moje pytanie.

    DziadekTadek


    Problemy były, ale jakoś je ustawiłem, tu 3 działa z delikatnie podmalowanymi lufami.

  1. Wojok 2025-07-04 15:51:09

    Hmm, no nie są te lufy rewelacyjne. Myślę, że igły lekarskie i papier paragonowy zrobiły by lepszą robotę

  1. aragorn001 2025-07-05 18:28:11

    No i postępy w pracach, powoli się przyzwyczajam do tych małych detali.

  1. aragorn001 2025-07-08 17:21:59

    Kolejna aktualizacja, mało czasu pozostało, tylko 11 dni.

  1. Wojok 2025-07-08 18:55:04

    Kolejna aktualizacja, mało czasu pozostało, tylko 11 dni.

    aragorn001


    Cholewcia, mnie się też ciasno zrobiło, bo koła od nowa robię. Ale z Twoim modelem, na tym etapie, to zginąłbym marnie

  1. AndDi 2025-07-08 19:31:39

    Model prezentuje się elegancko , tak trzymaj 

  1. aragorn001 2025-07-09 19:46:12

    Praca wre w stoczni 1/400, nabieram coraz większego szacunku do tej skali. Podstawka prawie ukończona, więcej drobiazgów na pokładzie, myślę, że dam radę!

  1. pawelelka77 2025-07-09 21:26:20

    Ujęcie z góry wybuchu bomby głębinowej robi wrażenie. Fajnie Ci te "morskie" podstawki wychodzą.

  1. PAN-KARTON 2025-07-12 03:20:51

    A ja jak zwykle swoje.

    Przesadził bym chyba w drugą stronę jak bym powiedział że tam w tej wodzie to chyba CAR BOMBA wybuchła ? 

    Na moje oko to rozbryzg wody jest jakieś 5 razy wyższy niż okręt. Bomba głębinowa tak nie daje - chyba... - nie strzelajcie 

  1. Wojok 2025-07-12 05:08:12

    A ja jak zwykle swoje.

    Przesadził bym chyba w drugą stronę jak bym powiedział że tam w tej wodzie to chyba CAR BOMBA wybuchła ? 

    Na moje oko to rozbryzg wody jest jakieś 5 razy wyższy niż okręt. Bomba głębinowa tak nie daje - chyba... - nie strzelajcie 

    PAN-KARTON

    Nie znasz się. Adam po prostu dobrze trafił i torpedy pierdyknęły

    A tak serio, to jak na moje oko, to ten "wybuch" nie jest aż pięć razy wyższy od okrętu

    Jak dla mnie, to jest ok

  1. PAN-KARTON 2025-07-12 06:08:35

     

    Jak dla mnie, to jest ok

    Wojok


    No i pozamiatane 

Rezultaty 20 - 40 z 70 pozycji
Udostępnij temat: