Konkurs 20UK - HMS Starling 1/400 JSC
-
Wygląda obiecująco. Z tego co widzę klejenie z wydruku z atramentówki wychodzi modelowi na dobre. Nawet kolory jakby ładniejsze niż w oryginale.
Robiąc kopie lekko przyciemniłem, widziałem zbliżenia twojego modelu i myślę, że z drukarki atramentowej wygląda lepiej. Dodatkowo jeszcze drukowałem strony na cieńszym papierze. Może to lepiej wpłynie na wygląd.
-
Wygląda obiecująco. Z tego co widzę klejenie z wydruku z atramentówki wychodzi modelowi na dobre. Nawet kolory jakby ładniejsze niż w oryginale.
Robiąc kopie lekko przyciemniłem, widziałem zbliżenia twojego modelu i myślę, że z drukarki atramentowej wygląda lepiej. Dodatkowo jeszcze drukowałem strony na cieńszym papierze. Może to lepiej wpłynie na wygląd.
-
A ja jak zwykle swoje.
Przesadził bym chyba w drugą stronę jak bym powiedział że tam w tej wodzie to chyba CAR BOMBA wybuchła ?


Na moje oko to rozbryzg wody jest jakieś 5 razy wyższy niż okręt. Bomba głębinowa tak nie daje - chyba... - nie strzelajcie

Nie znasz się. Adam po prostu dobrze trafił i torpedy pierdyknęły


A tak serio, to jak na moje oko, to ten "wybuch" nie jest aż pięć razy wyższy od okrętu

Jak dla mnie, to jest ok

-
A ja jak zwykle swoje.
Przesadził bym chyba w drugą stronę jak bym powiedział że tam w tej wodzie to chyba CAR BOMBA wybuchła ?


Na moje oko to rozbryzg wody jest jakieś 5 razy wyższy niż okręt. Bomba głębinowa tak nie daje - chyba... - nie strzelajcie

Nie znasz się. Adam po prostu dobrze trafił i torpedy pierdyknęły


A tak serio, to jak na moje oko, to ten "wybuch" nie jest aż pięć razy wyższy od okrętu

Jak dla mnie, to jest ok





















A już teraz fajnie wygląda
