Konkurs 20UK - HMS Starling 1/400 JSC

  1. aragorn001 2025-07-19 18:40:42

    przynajmniej jeden chce wygrać 

    A może Adamy tak mają ? znam trzech chętnych 

    PAN-KARTON


    Wygrać jak wygrać, ale na bank chcę brać udział w zabawie!

  1. DziadekTadek 2025-07-19 19:12:19

    Dodasz jeszcze marynarzy? Tak dynamiczna scena ataku bez obsadzonych stanowisk bojowych, przynajmniej tych przy wyrzutniach bg, wygląda trochę dziwnie.

  1. PAN-KARTON 2025-07-19 19:36:10

    Dodasz jeszcze marynarzy? Tak dynamiczna scena ataku bez obsadzonych stanowisk bojowych, przynajmniej tych przy wyrzutniach bg, wygląda trochę dziwnie.

    DziadekTadek


    Przychylam się do sugestii Dziadka Tadka,
    ale uważam że jeśli zrobisz to w tym roku nikt nie będzie strzępił języka. W 20UK oceniamy model - co można z niego dalej wyczarować to inna bajka. Kraina OZ jest z drugiej strony zwierciadła. 

  1. aragorn001 2025-07-19 21:04:08

    Dodasz jeszcze marynarzy? Tak dynamiczna scena ataku bez obsadzonych stanowisk bojowych, przynajmniej tych przy wyrzutniach bg, wygląda trochę dziwnie.

    DziadekTadek


    Tak wiem, że to wygląda dziwnie, postanowiełem dodać marynarzy, ale to już w następnym tygodniu, poza konkursem.

  1. aragorn001 2025-07-19 21:21:05

    No i ---koniec--- konkursowej relacji, pora na konkursową galerię. Polowanie na kolejnego U-boota!

    Na sam koniec dodałem bardzo delikatne ślady zacieków na burtach i innych elementach, dodaje realizmu, łańcuch kotwiczny już poprawiony, w czasie sesji zdjęciowej coś się przesunął.  

  1. DziadekTadek 2025-07-20 13:10:15

    Po prostu brakuje słów ... zachwytu. Ładnie i czysto sklejony model a do tego niezwykle dynamiczna diorama.  Dodane relingi i lekka waloryzacja zwiększają autentyzm ukazanej sceny.     

    Wielkie brawa!

  1. Sebastian01 2025-07-20 13:14:03

    No fakt, brakuje słów. Nagrałbyś kiedyś jakiś film jak Ty te wody robisz, bo moje to za cho...rę tak nie chcą wyglądać.

  1. mirkuch 2025-07-21 07:07:09

    Piękny model. Co do wody to się zgadzam, bałbym się przenosić tą makietę, żeby czasem wody z niej nie wylać

  1. AndDi 2025-07-21 09:09:18

    Popieram przedmówców (przedpisaczy), z robieniem wody doszedłeś do mistrzostwa. Bardzo ładna diorama.

  1. aragorn001 2025-07-21 15:53:20

    Wielkie dzięki Panowie! Będzie kontynuacja 1/400 i tematów morskich na bank!

    Postaram się zrobić relację robienia wody.

Rezultaty 60 - 70 z 70 pozycji
Udostępnij temat: