[W 1939 RP] Polskie Czołgi Rozpoznawcze TK-3 i TKS WAK i SM

1. Lobo 2010-03-31 23:07:11

...a teraz trochę z wczorajszych prac. Zrobiłem boczne mocowania do statywu do mocowania zewnętrznego km'a. Zrobiłem też lufę km'a i tu się przyznam do małego oszustwo bo metodę wykonania i wzór zapożyczyłem od wcześniej wykonywanej TKS'ki tylko trochę skrócona. Dzisiaj pomalowałem lufę karabinu i zabrałem się za gąski ale trochę mozolnie mi to idzie tak że na razie nie ma co pokazać :/

1. bombel 2010-04-01 22:42:50

Wszystko fajnie nawet bardzo , trochę się rzuca w oczy retusz elementów żółtych ale może to byc wina aparatu, w rzeczywistosci pewnie tak tego nie widac. Ale tą tankierkę chyba będziesz musiał tym samym lakierem pociągnąć bo będzie się różniła od tej drugiej :)

1. Lobo 2010-04-12 20:36:12

Model Skończony.

Witam. Prace nad gąskami dobiegły końca, a zarazem prace nad modelem się zakończyły. Model polakierowałem sprawdzonym już lakierem i nie było przykrych niespodzianek. TK-3 już w galerii, a ja zapieram się za coś innego (hehe). W prawdzie jeszcze nie wiem co bo mam ogromny wybór. Chciałem wam zafundować niespodziankę w temacie z czołgiem 7TP ale raczej nie zdążę przed zamknięciem "Projektu Grupowego". Jak by został "otwarty" tak jak to jest na innych to na pewno wróce do tematu. Kolejny model z "Kampanii Wrześniowej"

1. syriusz 2010-05-15 16:58:47

Jak koledzy, stoją obok siebie :). Kiedyś miałem plany jednej z tych dwóch tankietek, ale postanowiłem, że nie będe jej wykonywał, z powodu 'trudnego' układu jezdnego no i samej sylwetki tankietki. Tobie wyszły dobrze.

1. Ohotka 2012-04-09 19:48:41

Gratki za ukończenie modeli ... fajnie ci wyszły, pozdrawiam

1. zigi 2014-03-02 19:02:59

Bardzo dobrze sklejone modele, gratuluję ukończenia obydwu. Ja właśnie sklejam wersję TK-3 nie długo wstawię fotki. Mam nadzieje że po malowaniu efekt będzie do przyjęcia, to moje pierwsze sklejanie dlatego ten model i ta skala trudności :)

Rezultaty 80 - 86 z 86 pozycji
Udostępnij temat: