Nowości listopadowe z GPMu

1. primo 2019-11-04 19:04:57

Tak sobie wszedłem na stronę wydawnictwa i zobaczyłem że pan Pomorski proponuje modelarzom nie odkładać modelarzom nożyczek tylko wypuścił nowe opracowania takich modeli:

MARK VIII LIBERTY

m/s PILICA

MH-60B SEAHAWK

ZETOR 8011 + LADOWACZ CZOLOWY + OPRYSKIWACZ

A-10 THUNDERBOLT II

Najbardziej jestem ciekaw A-10. Poczekam dodatkowo na odpowiedź Answera bo w Przeciszowie rozmawiałem z panami z wydawnictwa i pokazałem im inne malowanie z nadzieją że się pochylą nad nim i poproszą pana Marcina Straszewskiego co by go opracował :-).

1. sztukmistrz 2019-11-04 20:23:24

A-10 patrząc na arkusze dość fajne, jakie Wojtku zasugerowałes lepsze malowanie. Myślę, że Answer wypuści w ramach serii MS wcześniej czy później, natomiast cena w gpm spora z kabiną i przesyłką to prawie 200 a oceniam go na jakieś 4 m-ce roboty, zawsze modelarstwo kartonowe było dla mnie tanią rozrywką, kiedyś miałem krótki plastikowy epizod, ale malowanie to nie moja bajka jeszcze jakieś aerografy. Ale na szczęście można się jeszcze tanio zabawić ;) o tym przy okazji prezentacji mojego modelu, może uporam się z tematem do końca m-ca.

1. primo 2019-11-05 16:21:15

To pewnie w związku z tymi podwyżkami listopadowymi.

Co myślisz o tym malowaniu A-10? Takie właśnie zasugerowałem. Pomalowano go tak w roku 2017 z okazji 100. rocznicy powstania Bazy Gwardii Narodowej Selfridge w Michigan, nawiązując do malowania rozpoznawczej wersji Mustanga z okresu lądowania w Normandii. Stąd pasy na oliwkozielonym i szarym kamuflażu. 

1. sztukmistrz 2019-11-05 19:48:06

Malowanie bajka, także Wojtku zaczekam z zakupem A-10, chociaż uważam że to malowanie gpm też jest atrakcyjne na razie mam co kleić w nadmiarze a nie chcę gromadzić, kupić można praktycznie wszystko od ręki. Wiadomo, że przyjemnie jest poczuć zapach farby i przerzucić strony wieczorem, ale ceny powodują, że to już spore mrożenie gotówki, dlatego raczej kleje MM I KK bo mogę je oglądać w empiku i analizie kupuję albo nie. Tak patrząc na ostatnie wydania to musiałbym z dodatkami puścić 1000 pln a roboty miałbym na 2-3 lata i to pod warunkiem że zrezygnowalbym z pracy ;)

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji
Udostępnij temat: