Suchoj Su-34

Suchoj Su-34
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety
Wydanie: No058 Suchoj Su-34 Seria: Hobby Model Wydawnictwo: Hobby-Model Skala: 1:33

Witam Tym razem wydawnictwo HM numer 58 skala 1:33. Model sprawiał nieco problemów z oklejeniem kadłuba, części nie pasowały no i brak wielu elementów na rysunkach montażowych, trzeba się było domyślać. Model dość trudny zwłaszcza na kształty. Na ostatnich zdjęciach aktualny model, który buduje. Pozdrawiam

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. Architect2013-01-30 18:52:37

  Zgadzam się z przedmówcami. Niestety modele Hobby Model nie należą do najlepiej opracowanych. Są niedokładne wymiarowo i nie zawsze zgodne z realem, a poza tym nie wszystkie elementy są opisane na rysunkach. Autor M. Grabowski, jeśli się nie mylę z Oleśnicy, chyba nie bardzo przykłada się do projektowania na wysokim poziomie?! Heh! Choć w starym Małym Modelarzu wszystko u niego pasowało :). Ale efekt końcowy nie jest jakiś tragiczny, tym bardziej, iż model Suchoja jest bardzo duży i trudny.

 1. beata2013-01-23 15:45:19

  A ja cały czas twierdzę,żeby omijać z daleka modele tego wydawnictwa.Samolot wygląda tak,jak projekt,czyli do bani.Przepraszam za szczerość,ale taka jest prawda.

 1. przemo442013-01-21 18:34:15

  Fajny sprzęt, trochę schodów widać na kadłubie i tam pare innych, ale maszyna elegancka.

 1. primo2013-01-21 16:50:11

  Niestety po modelach HM nie można się wiele podziewać. Wiem coś o tym... Bomblowi trochę efekt psuje właśnie to kiepskie opracowanie. Szaman, te czerwone "cosie" (pod kadłubem), to są podejrzewam pociski przeciwokrętowe, lub typu powietrze-powietrze dalekiego zasięgu do zwalczania, większych celów, np. bombowców strategicznych.

 1. szaman2013-01-21 16:13:17

  Model wygląda tak jakby ktoś pokroił kadłub w plasterki nożem..Bardzo wyraźne są łączenia segmentów i mimo Twoich widocznych starań są niedociągnięcia.Może to wina opracowania, ale niestety jest to widoczne.Model ma świetne kolory,i gdyby te elementy były dobrze dopasowane to wyglądałby jak prawdziwy, a tak niestety nie jest.Poza tym nie podobają mi się te czerwone pociski (nie wiem co to), ale wyglądają jak wykonane z plasteliny.Kleiłeś już lepsze modele, więc te potknięcia zaliczam na koszt opracowania.

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie