Niemiecki Niszczyciel Czołgów Jagdpanther

Niemiecki Niszczyciel Czołgów Jagdpanther
 • Pojazdy gąsienicowe
Wydanie: No258 Jagdpanther Seria: Kartonowe ABC Wydawnictwo: GPM Skala: 1:25

Witam i przedstawiam niemiecki niszczyciel Czołgów Jagdpanther z wydawnictwa GPM.Model pokryty jest zimmeritem który dołączony był do modelu.Model jest lakierowany lakierem w sprayu który niestety okazał się błyszczący zamiast matowego więc model może nieco błyszczeć(Na naklejce pisało że matowy).Zapraszam do galerii.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. anber2015-09-06 10:41:41

  Wreszcie i ja moge parę słów w temacie. Model podoba sie, ale jak zauważyli i innni ma swoje mankamenty. Mi na przykład nie pasują zawiasy klap, chyba wyszły za duże, ale gąski mimo że paskowe to prezentuja sie extra.

 1. aragorn0012015-08-31 10:12:25

  Bardzo ładnie prezentuje się ten niszczyciel czołgów. Świetnie wygląda na kamieniach i piasku. Kamuflaż bardzo ciekawy. Podoba mi się, sam nie zabieram się za pancerke bo to trudna sprawa. Jak dla mnie, a nie jestem specem w temacie, ładne gąski, detale, lufa. Mam jedynie małe zastrzeżenia do tych persykopów jak napisał też tulipan. Jedna z lin wygląda jakby miała się wplątać w gąski i kółka. Poza tym gratulacje! Dam dyszkę. Prezentacja mogłaby być lepiej zorganizowana, pozdrawiam!

 1. tulipan740i2015-08-30 16:53:37

  Model dobrze zklecony. Bardzo podobaja mi się gęsi i spawy oraz wiaderko ;-) Mam tylko jedno zastrzezenie. Wykonanie imitacji szkła w peryskopach zamiast tych niebieskich prostokątów które wcale nie pasuja do reszty w porównaniu np z tymi naturalnie wygladajacymi gąskami. Jak to poprawisz dam 10 ;-)

 1. arthur2015-08-30 16:10:18

  Wszystko bardzo ładnie pięknie ale jak pisałeś lakier trochę zepsuł efekt końcowy. Zdjęcia na piaszczystym podłożu są jak najbardziej poprawne ale te w wysokiej trawie nie za bardzo.

 1. Kilminster2015-08-30 14:13:30

  Model prezentuje się bardzo zacnie, fajne gąski, dodatki, kamuflaż Niemiaszki wymyślili bardzo skuteczny. Mam jednak uwagi co do samej prezentacji. Fotografie w ostrym słońcu, dobór plenerów oraz sporo zabawy możliwościami programów graficznych powodują, że trudno dostrzec szczegóły (choć na kilku fotkach jest OK). To wszystko robi wrażenie jakiegoś takiego chaosu, nieuporządkowania. Ale to tylko moje zdanie. Za model maksy, ale za prezentację zaryzykuję 2.

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie