Star 244

Star 244
 • Pojazdy kołowe
Wydanie: 2006 No02 Star 244 Seria: ModelArt Wydawnictwo: Answer Skala: 1:25
Model tygodnia 2016/14

Cześć ! Po ponad roku budowy udało się zakończyc budowę Stara 244. Model pochodzi z wyd. Answer i w zamierzeniu autora i wydawcy miał byc wozem pożarniczym , ale jak wszyscy wiecie , ja zawse muszę cos przerobić i tak powstała wersja ze skrzynią ładunkową. Oczywiście całość modelu jest tylko i wyłącznie mojej wizji , nie wiem czy takowy samochód możan spotkać w rzeczywistości , i nie wnikałem tez w poszczególne elementy , czy rozmieszczone są tak jak w oryginale , jest to model a nie replika. W pierwotnym założeniu model miał byc dużo ładniejszy , ale niestety dwie przeprowadzki które zaliczył nie posłuzyłe temu , niemniej odratowałem co sie da ( ijak się da ) i tak wyszło jak wyszło. Model opracowany dosyc dobrze ( chociaż mocno zdetalizowany ) , aczkolwiek do kabiny podchodziłem 5 czy 6 razy , a i tak nie wyszła zbyt dobrze. Zdjęć środka nie robiłem , bo nie ma tam co oglądać. Po szczegóły budowy zapraszam do pracowni. Tyle ode mnie , miłego oglądania.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. Jacek-KP2016-04-03 14:21:18

  Oglądałem relację i już nie jestem zaskoczony, ale i tak całościowo robi bardzo dobre wrażenie. Jeszcze gdybyś go postawił na mniejszych kosatkach lub na piachu a nie na chodniku, to można byłoby pomyśleć, że to prawdziwa ciężarówka. Gratuluję inwencji twórczej i szczęśliwego dobrnięcia do końca.

 1. staszek2016-04-03 12:41:57

  Tak foty podwozia pod światło to jest To ! Koła może nie są za małe tylko za wysoko podciągnięte na resorach ? Ogólnie jest OK. w Twoim klimacie.

 1. Kilminster2016-04-03 11:50:20

  Kurcze, jest Moc ! Wg mnie kapitalnie to wygląda, świetna plandeka, kabina (szkoda, że nie pokazałeś wnętrza), zawieszenie i napęd. Super, a szczególnie, że to Twoja inwencja twórcza. Jest git. Świetnie wyszły niektóre zdjęcia ! Nie wiem czy takie było zamierzenie, ale pokazanie podwozia pod światło robi wrażenie, jakby człowiek zaglądał pod prawdziwy samochód - świetny efekt, świetny. Jedyne co mi nie do końca pasi to wielkość kół, czy one nie są, kurcze za małe (fotka 3, 4... ) ?

Rezultaty 20 - 23 z 23 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie