M3 General Grant Super Model 1/97

M3 General Grant Super Model 1/97
 • Pozostałe
 • Waloryzacja
Wydanie: 1997 No01 Czołg M3 General Grant Seria: Super Model Wydawnictwo: Kagero Skala: 1:25

Model wykonany w czasie pracy za granicą z wykorzystaniem jak najprostszych narzędzi dla zabicia weekendowej nudy. Sam model bardzo prosty ,ale zarazem zaprojektowany w sposób skandaliczny, chyba z pamięci, bo nie wieżę że projektant posługiwał się jakąkolwiek dokumentacją. trochę poprawiłem, trochę dodałem, ale czy to coś pomogło ? [ zdjęcia z kiepskiej komórki].

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. aragorn0012017-06-07 17:04:24

  A mi się podoba, ciekawy debiut, może kolorystyka nie powala (te niebieskie gąski i łopaty) ale jest fajnie, sam się przymierzam do pancerki. Pozdrawiam i dam na zachętę 9/4/2

 1. peter2017-06-06 22:10:52

  Witaj.Sam model wykonany jest całkiem nieżle.Jest czysto i dokładnie choć faktycznie nity są trochę za duże a sam czołg ilością detali nie grzeszy ale model może się podobać.

 1. AndDi2017-06-06 15:15:19

  Również witam na Kartonówkach. Jak na początek uważam, ze wszedłeś bardzo dobrze. Czyste i ładne klejenie, a to bardzo ważne, gdyż reszta przychodzi w miarę klejenia. I podkreślę, że naprawdę jestem pod wrażeniem jak skleiłeś ten pierwszy model. W przyszłości postaraj się zrobić zdjęcia w "terenie". Spróbuj dodać zdjęcie główne, żeby ta czarna dziura nie straszyła. Tu masz link do króciutkiej instrukcji jak to zrobić: http://www.kartonowki.pl/forum/temat/2058,dodawanie-modelu-do-galerii-zdjecia-glownego-itp-aktywne-linki

 1. Zbyszek0012017-06-06 08:14:07

  Nie czarujmy się Super Model nie jest topowym wydawnictwem. Ale jako wprawka, czy początek, choć można się z tego powodu zniechęcić. A co do modelu. Pomimo małej ilości zdjęć, ogląda się fajnie. Mnie się czołg podoba. Można się czepiać nitów, że tu ich brak tu za duże, a tu nie tak. Ale Sama idea budowy , szacunek. Dokup jakiś nożyk, podkładkę i będzie 100 razy lepiej. Pomimo, że proste narzędzia, technicznie nie jest źle. Gratulacje. I nie odpuszczaj.

 1. Jacek-KP2017-06-05 17:14:53

  Witaj w klubie! Cieszy mnie, że znajdujesz czas na modelowanie pracując na obczyźnie. Oryginalny model, jeszcze takiego nie widziałem. Niebieskie gąsienice? Widziałem gdzieś takie na stronach modelarskich USA. Na temat strony technicznej twojej pracy niechaj się wypowiedzą spece od tanków. Chociaż ... moim skromnym zdaniem za duże nity zrobiłeś. Podejrzałem zdjęcia oryginalnego czołgu i są wyraźnie mniejsze, przez co jest ich więcej w różnych miejscach na pancerzu. Ogólnie model robi dobre wrażenie, pozdrawiam.

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie