ARADO AR -196 czyli MM po mojemu

ARADO AR -196  czyli MM po mojemu
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety
 • Waloryzacja

Witam. Znowu będzie ,że za szybko...ale tak już teraz mam. Bardzo efektowny samolot doskonale znany chyba wszystkim fanom lotnictwa. Stareńki egzemplarz MM ,przemalowany i waloryzowany na maxa. Co tylko widziałem na fotkach starałem się dorobić do tego prostego opracowania. Tak prostego,że nawet pilot siedział na ławce i w kabinie nie było praktycznie nic. Podobnie w przedziale strzelca-nawigatora. Za tlo pływaki były niepotrzebnie aż tak bardzo rozbudowane jakby projektant sobie kimnął przy kabinie i obudził się przy pływakach. Do całości zaprojektowałem i dorobiłem wózek do transportu maszyny i beczkę na paliwo, co uważam za swój ogromny sukces...Teraz brakuje mi tylko jakiegoś pojazdu do ciągnięcia tego zestawu. Trzeba coś wymyślić. Nie narzekajcie za bardzo na niedokładności, ale to nie Pan Mistewicz opracował a stare opracowanie i skan swoje zrobi. Ja jestem w miarę zadowolony z modelu choć niewiele brakowało...gdyż nie mogłem sobie poradzić z montażem pływaków. Jakoś to zmęczyłem, ale następnym razem zrobił bym to zupełnie inaczej. Zapraszam do galerii.

Model nie został jeszcze oceniony
Anaglif Anaglif

Komentarze

 1. peter2017-09-01 17:22:26

  Widać że Model wykonany w dosyć dużym pośpiechu.Szczególnie widać to na łączeniu pływaków.

 1. Jacek-KP2017-09-01 16:09:24

  Model świetnie zwaloryzowany, ładnie dobrałeś kolory, ale łączenia poszczególnych elementów ... zostawiam bez komentarza.

 1. beata2017-08-31 20:13:58

  Mam jakieś takie dziwne, mieszane odczucia, oglądając Twój model. Przyzwyczaiłeś nas do solidnego modelarstwa, a teraz jakieś takie, dziwne kwiatki sadzisz.

 1. szaman2017-08-31 16:51:42

  No dobra. Model model nie do końca jest tak wspaniały.... powinien wyglądać lepiej ale......Robiłem. Jak wyszło- tak wyszło i tak zostanie.ja jestem zadowolony z efektu.. Inaczej wygląda na fotkach, a inaczej w realu....

 1. Kilminster2017-08-30 22:49:23

  Zdecydowanie podzielam poniższą opinię...

 1. Maciejesław2017-08-30 21:05:14

  Ja bym jednak na twoim miejscu nieco zwolnił. Taśmowa produkcja na potrzeby wojenne jest obarczona jednak dość dużym błędem i awaryjnością. Myślę, że rozumiesz co mam na myśli. Patrzę na poszycie pływaków i nie rozumiem o co tam chodzi...

Rezultaty 0 - 6 z 6 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie