Komatsu G 40

Komatsu G 40
 • Pojazdy gąsienicowe
Wydanie: No084 Japoński buldożer KOMATSU G-40 Seria: Orlik Wydawnictwo: Orlik Skala: 1:25

Model poważnie oszpecony malowaniem, przez pomyłkę rozcieńczyłem farbę akrylową rozcieńczalnikiem do olejnej (podobne opakowania revella) i wyszło coś o konsystencji śmietany. Sam model powiela błąd zapoczątkowany przez model plastykowy na podstawie którego opracowano model Orlika. Buldożer z tym osprzętem nie posiadał bocznych osłom silnika, jeżeli ktoś dąży do ideału to wypada wykonać makietą silnika albo inny rodzaj mechanizmu podnoszenia pługa, układ wydechowy znajduje się na dole, po prawej stronie silnika.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. peter2020-03-15 12:40:30

  Bardzo ładnie wykonany model,aczkolwiek lepsza prezentacja modelu by się przydała najlepiej w plenerze.

 1. marszalek242020-03-09 16:40:55

  Całkiem niezły model by Ci wyszedł gdybyś poświęcił mu jeszcze chociaż z godzinkę. Za szybko chciałeś się nim pochwalić. Widzisz jego niedoskonałości i nie wyciągasz z tego żadnych wniosków. Wszystkie jego wady (to nie tylko farba)przekułbyś w zalety gdybyś zrobił solidne brudzenie. Lemiesz koniecznie trzeba potraktować metalizerem, pozdzierać boki, gdzieniegdzie chlapnąć rdzę. Gąsienice aż się proszą o garść błota bo wyglądają jakby były malowane srebrzanką. Wycofaj go, zastosuj rady wujka Marszałka, pokaż go za kilka dni a Model Tygodnia masz w kieszeni i nie przeszkodzi temu nawet ten śliczny baranek na ścianie. Ten model naprawdę ma potencjał! Do roboty!!! Śliczną ciuchcię widzę w tle, tylko dlaczego bez torów? Leniwy jesteś!

 1. AndDi2020-03-08 15:52:06

  Ładny model, ale faktycznie, że gdzie nie gdzie widać kłopoty z farbą. A wystarczyła by czysta woda :)) Widać, że nówka i w terenie nie jeździł. Gratulacje.

 1. Wojok2020-03-08 13:57:17

  No, jak dla mnie to zajefajny model, tylko jak zwykle będę marudził, że tu się aż proszą foty w terenie. Tego zepsucia farbą, to ja wogóle nie widzę. Ale ja modeli nie maluję, więc pewnie się nie znam. Znam się za to na tym, co mi się podoba :-) I to jest właśnie to. U mnie masz MT :-)

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie