Mitsubishi J2M3

Mitsubishi J2M3
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety
Wydanie: Rok 1996 No03 Mitsubishi J2M3 Raiden Seria: Mały Modelarz Wydawnictwo: Liga Obrony Kraju Skala: 1:33

Jest to mój pierwszy model ;) Tak więc jak wielu innych początkujących proszę o wyrozumiałość ;) Na warsztacie mam jeszcze MAN-a LE180 z MODELIK-a tak więc i jego wrzucę w najbliższym czasie.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. Gofer2009-01-13 10:56:39

  Popracujesz nad pasowaniem i modelowaniem kartonu, no i będzie oki.

 1. jaxen2009-01-12 14:09:08

  Jak na pierwszy model to naprawdę nieźle ale błędów troszkę jest: pozałamywany karton, podwozie jakieś takie krzywe, no i kołpak śmigła- z korka(???)

 1. pmarcin2009-01-10 18:34:50

  Dłuższa chwile myślałem czy dać 7 czy 8. Ostatecznie postanowiłem dać 8 na zachętę! a już piszę dlaczego. Mam to na uwadze że jesteś początkujący (ja też) ale dając Ci 10 jak inni koledzy porównałbym Twój model do modeli które są naprawdę idealnie zrobione np. modele Janka, tam jest dużo więcej niż standard.Co mi sie tu podoba - pokusiłeś sie o kabinę nie jest ona zbyt skomplikowana (wiem bo sam go kleiłem) ale zrobiłeś ją, ładnie uformowałeś skrzydła ( wielu początkujących robi to źle i wygina je), ładne rurki wydechowe, nie wiem czy zrobiłeś retusz czy nie ale nie widać białych miejsc kolejny plus, koła wyglądają dość nieźle.Co mi się natomiast nie podoba - segmenty 2 i 3 są źle spasowane widać różnice miedzy nimi, podobnie segmenty 8 i 9 zaraz za kabiną ( według ostatniego zdjęcia wydają sie nieco pogięte na wierzchołku) łopaty śmigieł jakoś za bardzo powyginane, brakuje także linki wiodącej od anteny do ogona.Ogólnie model wyszedł Ci całkiem przyzwoicie jak na początek. Nie wszystkie błędy są Twoje bo opracowanie też nie jest idealne. Myślę że możesz być z siebie zadowolony bo zdobyłeś pierwsze doświadczenie i błędów nie powtórzysz. Pozdrawiam

 1. Pucek2009-01-10 15:42:31

  No no - nieźle. Trochę pozałamywał Ci się karton przy kształtowaniu i nieco niedokładności w pasowaniu, ale i tak moim zdaniem zasłużone 10. I generalnie sam model jest fajny.

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie