Pancernik Rodney

Pancernik Rodney
 • Okręty, statki, żaglowce

Model został wydrukowany ze skanów na błyszczącym papierze:)

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. skwaru2012-02-05 23:56:13

  u - huhu... coś się chyba komuś albo elementy pogubiły, albo rysunki się rozmazały albo się komuś modelu nie chciało skończyć... xD jedną pozytywną rzecz mogę powiedzieć o tym modelu którą chyba mówią wszyscy a mianowicie jest to poszycie ;p i na tym etapie zaczynając patrzeć od dołu można gdzieś tam dopatrywać się kadłuba pancernika "Rodney" - no oprócz odwróconego w stronę przeciwną niż ma być steru... ale patrzą wyżej zaczynając od burt kończąc powiedzmy na czubku "nadbudówki" głównej to już nawet nie jest pancernik... stworzyłeś jakąś nową klasę okrętów bez obrony przeciwlotniczej. oprócz wyżej wymienionych jest jeszcze wiele niedociągnięć bądź po prostu czegoś nie ma... najgorsze są te działa a konkretnie ich fantazyjne rozmieszczenie a oprócz tego puste nadbudówki... powiem tak: najpierw skończ kleić model a potem dopiero możemy mówić o pozytywnej ocenie. moja ocena to 2 - za dobre wykonanie części podwodnej - pomijając ten ster.

 1. varrus2010-04-23 23:02:42

  Plus za KULT na ostatnim zdjęciu :-)

 1. rafal_rafal42010-04-20 19:24:50

  Ja nie będę powtarzał poprzedników bo już wszystko powiedzieli, oprócz dobrego poszycia dennego reszta taka sobie. Retusz porażający - czarne grube krechy są nie teges. Model powiem średni

 1. primo2010-04-19 19:14:42

  Odnoszę wrażenie jak byś go nie ukończył...

 1. Wojok2010-04-19 01:20:53

  Słabiutko.Najmniejsze działa nie powinny się znajdować na pokładzie,tylko na galeryjkach przed główną nadbudówką.Których zresztą nie przykleiłeś.Kaliber dział artylerii średniej, dorównuje kalibrowi artylerii głównej.Nie wiem dlaczego jedna wieża artylerii średniej wystaje poza pokład.No i przede wszystkim tych wież powinno być sześć,a nie cztery (w rzędach po trzy na każdej burcie,z czego środkowa na wyższej barbecie).Części oznaczone literką "W" wycinaj (reling na 5_tym zdjęciu).Falochrony powinny być odchylone do przodu,a nie do tyłu (to nie spoilery w samochodzie),i powinny posiadać wsporniki.Ale o braku części i o innych błędach było już dość poniżej. A swoją drogą, ster to już majstersztyk.

 1. Paul-R2010-04-18 21:39:40

  Ooo Rodney, tez właśnie kleje ten model, tylko ze ty masz go ze skanów a ja z MM :) pochwale za poszycie denne, wyszło ci chyba lepiej od mojego (bo w wydaniu z MM trzeba jedna część poszycia samemu zrobić i pomalować) i obawiam się ze tu się pochwały skończą. Burty, brak masztów, łańcuchy, brak wieeeelu części, no i jeszcze ode mnie, jak zrobiłeś ten ster?? (widoczny na ostatnim zdjęciu). Powinien być zrobiony trochę inaczej. No, ale szczerze życzę ci powodzenia z następnym modelem i mam nadzieje ze będzie powalający :) ode mnie 6, pozdro :)

 1. Gofer2010-04-18 19:59:56

  Zwyczajnie go skleiłeś i to nie kompletnego. Do tego co napisał dzaro dodam tylko brak masztów, bo to co wykonałeś niestety nie można nazwać masztami.

 1. dzaro2010-04-18 13:04:56

  Taaa! Parę błędów wytknę. Po pierwsze niedokładne łączenie elementów pasa burtowego, łańcuch kotwiczny zupełnie nie przypomina łańcucha,szalupy przyklejone do nadbudówek a nie na żurawikach, brak "drobnicy" na pokładzie , nie widzę też stępki przeciwpochyłowej. No i lufy artylerii średniej za bardzo podniesione a plot. zupełnie brak.Mam wrażenie ,że sporo części Ci pozostało po zakończeniu budowy. Ładnie uformowane poszycie denne. Ogólnie model wygląda na robionego w pospiechu. Więcej cierpliwości, dokładności a efekty przyjdą z czasem. I nie załamuj się krytyką-co nas nie zabije, to nas wzmocni. Za model mocne 6.

 1. chudy2010-04-18 11:58:48

  nie mogę się wypowiadać na temat szczególików bo nie znam się na okrętach .Ten mi się podoba ,ładnie się prezentuje poszycie.szkoda że nie widać elementów z bliska ale daje 10

Rezultaty 0 - 9 z 9 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie