Su-76M czyli W tym roku zima zaskoczyła tankistów

Su-76M czyli W tym roku zima zaskoczyła tankistów
  • Pojazdy gąsienicowe

Oto jest moja jakże swobodna interpretacja scenerii rodem z frontu wschodniego. Mówiąc w wielkim skrócie: Rzecz ma miejsce gdzieś w dalekiej Rosji w okresie późnej jesieni, kiedy to spadł pierwszy śnieg i tankisty nie zdążyli przemalować swoich zabawek na zimowy kamuflaż. na skraju lasku Su 76M tapla się w błocie , pozostałości po jesiennych ulewach,które, jak na złość ,nie zdążyło zamarznąć, tworząc bagienka na wcześniej przejezdnych dróżkach hehe :-) . Swoją drogą, jakie ja mogę mieć pojęcie o radzieckich jesieniach i zimach lat 40 i 50 ??? Wracając do modelu, stary MM, pomalowany lakierowany, zrobiłem nity i wszystko byłoby git , gdyby nie totalnie skopane przeze mnie gąski, cóż , następny będzie lepszy. Moja druga w życiu potyczka z pancerką (pierwszy był słynny "Rudy" kilkanaście lat temu). Modelik tego pełzadła jest zacny w klejeniu , polecam nawet niedoświadczonym amatorom pancerki , takim jak ja :P. Dioramka??? Cóż, początki bywają trudne :-) w następnej już nie nawalę tyle błota

Model nie został jeszcze oceniony

Komentarze

  1. szaman2012-01-31 16:13:38

    Błotka to mu faktycznie nie żałowałeś, ale może i lepiej, bo troszkę zakryło te nieszczęsne gąski.Lakieru też stanowczo za dużo. Sam powiedziałeś,że początki bywają trudne. W następnym będzie lepiej Pomysł na dioramkę całkiem,całkiem. Na razie mogę dać 8.

  1. MarkusFM2012-01-31 14:55:28

    Za dioramkę 10 choć kolor błotka mi nie leży a za pojazd 8 gąski lakier chyba ze trzy warstwy. ale podoba mi się. dlatego 9( choć bardzo nie lubię modeli malowanych)

  1. dzaro2012-01-31 06:55:02

    Taaaa, zima jak nic. Gąski to faktycznie skopałeś do cna, gorzej już chyba być nie mogłoby. Ponadto to błoto pobrudziło działo niezupełnie tak, jak powinno. Jednym słowem brudny jest nie tam, gdzie trzeba. Sam model wygląda nieźle, nity robią dobre wrażenie które jest psute przez zbyt błyszczący lakier. Za model 8.

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie