Łagg 3

Łagg 3
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety
Wydanie: Rok 1972 No10 Ławoczkin ŁaGG-3 Seria: Mały Modelarz Wydawnictwo: Liga Obrony Kraju Skala: 1:33

taki tam staroć

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. miki1432014-06-02 13:43:16

  dżwigar jest i nie jest wklejony odwrotnie ,tylko z braku dłuższego kawałka tektury był na środku łączony i prawdopodobnie troszku się "rozjechał",ale w rzeczywistości nie wygląda to aż tak źle żeby pomyśleć że jest wklejony w drugą stronę.

 1. mariotechnet2014-05-31 21:41:46

  "MIKI143" no super podrasowałeś tego staruszka (oryginał jest zielono brązowy) jedyne ale, to to że albo nie ma dźwigara albo wkleiłeś go odwrotnie przez co skrzydełka mu opadły. Mimo wszystko bardzo mi się podoba, czyściutki staruszek. Lubię stare modele nawet jeśli to kopie (takie mam wrażenie, sam też robię kopie), niech się odradzają na nowo dla potomnych wiedzy jak było dawniej :-) ---------> "KILMINSTER" ten model w opracowaniu ma wnęki podwozia i nie mam pewności czy czasem nie jest to pierwszy samolot z wnękami wydany w MM, no i odsuwana osłona kabiny.

 1. Kilminster2014-05-31 09:42:06

  Modelik moooocno uproszczony, ale takie w tamtych czasach były. Szacuneczek, że chciało Ci się walczyć z tak wiekową materią. Widać, że było sporo problemów ze spasowaniem części, a kształt niektórych (kołpak, wydechy) daleko odbiega od oryginału. Troszkę brakuje chyba symetrii, zwichrowało się skrzydło, pewnie trochę lepiej można było wykonać łączenie niektórych segmentów. Ale widać spore zaangażowanie i wkład pracy. Dam 9 z sentymentu do starych MM i za wnęki podwozia, bo chyba nie było ich w oryginale ? Pozdrawiam, Bohdan

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie