Fortepian

Fortepian
 • Pozostałe
Wydanie: Model własny Seria: Projek Autorski Wydawnictwo: Pozostałe Skala: Brak danych

Trochę dla żartu wstawiam ten fortepian, ale bądź co bądź jest to model kartonowy - dosłownie. Jego wykonanie zajęło dwa dni, około 10 godzin. Niedawno miał miejsce w naszym mieście festiwal kultury ulicznej organizowany jak co roku przez Stowarzyszenie PRZYSTAŃ, które opiekuje się naszą modelarnią. W ostatnią niedzielę był finał występów, na którym pewien młody człowiek ubrany a la Chopin, grał na keybordzie obudowanym właśnie w ten kartonowy fortepian. Dlatego nie ma wykonanej klawiatury. Cała atrapa ma wymiary 140x160 cm i jest prawie tak duża jak oryginalny fortepian gabinetowy (koncertowe są większe). Niebawem dorobię klawiaturę z kartonu oraz otwierana klapę i wówczas zaprezentuję fortepian w wersji pełnej. Pozdrawiam.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:
komplet fortepian1 fortepian2 fortepian3 fortepian4 fortepian5 fortepian6 fortepian7

Komentarze

 1. szaman2014-08-21 16:50:23

  Doskonale Ci poszło z fortepianem!. Sklej organy jak proponuje Jerry. "czego to ludziska modelarskie nie wymyślą?"...Fajna sprawa.

 1. Jerry K2014-08-18 22:18:49

  100%-owa kartonówka:) Z najlepszego gatunku kartonu:D Brawo Jacek - za poczucie humoru i za to DZIEŁO, oczywiście. PS. Idź na całość. Sklej organy z katedry w Gdańsku Oliwie. Pełnowymiarowe:DDD.

 1. Kilminster2014-08-18 21:05:09

  Fajny pomysł ! Dobrze, że idolem dla owego młodego człowieka jest Chopin a nie np. Jerry Lee Lewis bo nie byłoby pewnie czego fotografować po koncercie...

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie