USS Skipjack

USS Skipjack
 • Okręty, statki, żaglowce

Model w miarę prosty, choć były delikatne problemy z niektórymi detalami ale udało mi się go złożyć w całość. Wyszedł tak jak widzicie - oceńcie sami.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:
USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack USS Skipjack

Komentarze

 1. negrolakes2015-03-12 22:10:41

  Jak dla mnie dobrze sklejony okręt podwodny. Widziałem relację więc nie mam zbyt wielkich zastrzeżeń. Może jedynie delikatnie tak lekuteńko zbyt widać łączenia co nie znaczy że są złe. Bo dobre są:)

 1. aragorn0012015-03-10 10:23:00

  Gratuluję, bardzo mi się podoba, mam go zakupionego i może kiedyś się za niego zabiorę, te 'cygara' podobają mi się, lubię okręty podwodne zarówno te z WWII jak i nowoczesne. Ładnie sklejony, koledzy już napisali o pewnych drobnych mankamentach, ale według mnie super, dam trochę wyższe noty, szczególnie podoba mi się rufa ze śrubami i sterami, wyglądają jak w realu, pozdrawiam.

 1. Wojok2015-03-10 00:23:01

  Bardzo fajny okręt wyszedł.Granice kolorów zgrały się elegancko,poszycie kadłuba bez załamań,a i "dekiel" kiosku mimo problemów dobrze siadł.Niektóre łączenia segmentów kadłuba rzeczywiście pozostawiają troszkę do życzenia,ale to chyba wina poszycia ze sklejkami :-\ A co do lasku brzozowego,to strasznie mi się podoba.Może mogły te peryskopy równiej stać,ale wymalowane są zajefajnie :-) Ogólnie model podoba mi się bardzo i proszę o więcej :-)

 1. Kilminster2015-03-08 22:07:20

  Generalnie OK, tylko te łączenia segmentów trochę takie "wymuszone", jakby karton był z 5% dodatkiem stretchu, no i te anteny, które bardziej mi się kojarzą z brzozowym laskiem niż nawigacją. Ale skoro Amerykańcy takie wymyślili...

 1. Kmicic2015-03-08 20:58:11

  a na mnie bardzo dobre wrażenie robią łączenia segmentów. brak zapadniętego poszycia. kolorki się zgadzają. no wzorowo Ci to wyszło. bardzo ładne cygaro. tylko te łaciate 'cosie' nad kioskiem, jakieś takie pokrzywione

 1. primo2015-03-08 13:24:37

  Rozumiem, że model nie był łatwy mimo wszystko bo znajdę parę elementów, nad którymi trzeba się "po pastwić" :-). Efekt końcowy zadowalający, okręcik elegancki. Na przyszłość musisz tylko więcej uwagi poświęcić obłym kształtom. POZdro.

Rezultaty 0 - 6 z 6 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie