Parowóz Pm 36

Parowóz Pm 36
 • Pojazdy szynowe
Wydanie: Pozostałe Seria: Kartonowe ABC Wydawnictwo: GPM Skala: Brak danych

Dzieńdobrywieczór wszystkim, Mam na imię Grzegorz, mieszkam w Warszawie, jako nick wybrałem swoją ulubioną postać z serialu Star Trek. Karonówki budowałowałem w wieku pacholęcym (był jakiś Jak 23, Rudy, bliżej niezindetyfikowany Mig, RWD - 13 przy którym poległem na drutologii), po dwudziestu z górą latach powracam do budowania (też dzięki tej to stronie: hmm ... taaa ... to można tak ? ... no nie ...). Efekt mnie nie zadowala, ale jako pierwszy model po latach wyszedł jak wyszedł, na tyle, żebym go nie wyrzuciłe do kosza. Już ćwiczę detale na PzInż 130. Tymczasem ... proszę o ocenę ... duma "międzywojnia", parowóz aerodynamiczny Pm 36

Model nie został jeszcze oceniony

Komentarze

 1. peter2015-10-04 12:26:23

  Witaj .Wszystkie niedociągnięcia Poprzednicy już opisali.Za to życzę powodzenia i wytrwałości przy kolejnym modelu.

 1. Data2015-09-23 17:09:57

  No spiekłem raczka, takiego jakiego ostatni raz spiekłem kiedy po wyszeptaniu na widok koleżanki ze starszej klasy "Arabella" siedzący obok kolega wrzasnął na cały głos - zakochał się, zakochał się :) Ok. Kiedy zacząłem go kleić, nie wierzyłem że coś z niego wyjdzie. Kiedy zaczęło wychodzić to starałem się, żeby trzymał geometrię i stał równo. W realu wygląda na dobrze ukształtowany, ale zdjęcia go jednak obnażyły bezlitośnie. Same zdjęcia - napstrykałem ich sporo i nie wiem co nie grało, ale nie łapałem ostrości. Popróbowałem raz jeszcze wczoraj i będę dalej próbował i następne zamieszczę już w dziale "relacje", za zaproszenie do którego bardzo dziękuje, jak i za dobre (tak właśnie) słowo :). Nt. retuszu poczytałem sobie już po budowie w dziale "pomoc", po czym zaopatrzyłem się w farbki. Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia ! ps: Śliwki robaczywki - faktycznie - niebieskawy taki jest :)

 1. aragorn0012015-09-22 17:15:32

  Witamy w klubie! Teraz już będzie tylko lepiej gwarantuję ci, ja sam wróciłem po wielu latach do klejenia i początki nie były łatwe. Ale tu na tej stronie i forum można się naprawdę bardzo wiele nauczyć. Na początek trzeba mieć poduszkę w tyłku :) Koledzy i koleżanki widzą wszystkie wpadki i skrupulatnie punktuja, spoko będzie lepiej, tylko się nie przejmować i nie brać do siebie, przede wszystkim świetnie się bawić tym klejeniem modeli, pozdrawiam!

 1. szaman2015-09-22 16:28:49

  No to i ja dorzucę swoje 3 grosze. W 100% zgadzam się z moimi przedmówcami. A najbardziej "bolą" mnie zdjęcia.Popracuj nad nimi i patrz co wstawiasz, bo ja nieostrego zdjęcia bym nie wstawił do galerii. Bądź pokorny, wysłuchaj krytyki i nie załamuj się . Będzie dobrze, tylko słuchaj rad kolegów.Pozdrawiam .

 1. Kilminster2015-09-22 10:15:48

  Zgadzam się z Kolegą z tym, że jako podstawową rzecz do poprawienia wymieniłbym kształtowanie i pasowanie części. Przydałoby się też, żeby wszystkie były przyklejone, a nie odłaziły jedna od drugiej. Fotki masakra - oglądałeś je przed wstawieniem ? Ale nie ma się co załamywać, pierwsze śliwki - robaczywki, walcz dalej i dziel się wynikami spokojnej i cierpliwej pracy...

 1. Wojok2015-09-21 21:04:08

  Witaj na forum,no i gratulacje za ukończenie modelu,bo to się liczy.Natomiast co do wykonania,to...hmm,no słabo :-\ Przede wszystkim retusz - dziś to już standard nawet przy pierwszych krokach.Musisz też poprawić kształtowanie części i ich dopasowanie do siebie.Tu się kłania stara zasada:trzy razy przymierz ( jak trzeba to więcej ),raz przyklej.NO I TE FOTY !!! Dość mądrzenia się :-) Teraz zaproszenie...do założenia relacji.Łatwiej pójdzie jak ekipa wtrąci swoje trzy grosze :-)

Rezultaty 0 - 6 z 6 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie