Westland Lysander Mk II

Westland Lysander Mk II
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety

pierwszy wykonany przeze mnie model

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. KamilBorys2016-11-24 12:00:44

  Fakt że było z nim zabawy. Aczkolwiek będę go miło wspominał bo to mój pierwszy model i mimo że były chwile zwątpienia to na swój sposób jestem z niego dumny :P

 1. RAVEN62016-11-18 20:47:53

  Rzekę to tak. Jak na pierwszy model to jest bardzo dobrze. Mój był duuużo gorszy. Co do plusów - fajnie, że jest. To nie jest taki prosty model - stary karton i sposób montażu skrzydeł potrafią na pewno dać w kość. Ogólnie ładny. Z minusów - widać, że malowałeś go częściowo przy czym odcień farby jednak się dosyć odróżnia. Częściowo brakuje retuszu (osłona silnika). Osłony podwozia są bardzo słabo wyprofilowane. Skrzydła wydają się nieco opadać w dół. Oceniam na 6 - bez taryfy ulgowej, że to pierwszy model. Prezentacja na 1 - bardzo mało zdjęć, zbliżeń, nie można ocenić symetrii. Poziom trudności na 4 (może mało pracochłonny, ale nieźle dał w kość - prawda? ;-))

 1. peter2016-11-12 14:01:12

  Dodaj więcej zdjęć i w lepszym wykonaniu bo trudno ocenić model.

 1. KamilBorys2016-11-07 14:52:41

  postaram się zrobić lepsze zdjęcie i naprostować to i owo :-) dziękuje za doradztwo i opinie

 1. szaman2016-11-04 15:52:21

  Przede wszystkim musisz pokazać więcej zdjęć i w lepszej jakości. Dopiero wtedy można się będzie ustosunkować do tego co wykonałeś. Dodaj fotki. Powinny być zdjęcia z góry , od przodu i od spodu , aby można było stwierdzić czy jest symetria. Poza tym śmigła nie maja skosu (kąta odchylenia) , co jest widoczne. Nie podłamuj się moją krytyką, tylko postaraj się poprawić to o czym napisałem. Model niezle wygląda, tylko trzeba go odpowiednio pokazać. Pooglądaj na forum galerie innych kolegów. Oni wiedza o co chodzi..

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie