rosomak

rosomak
 • Pojazdy kołowe
 • Waloryzacja
Wydanie: 2013 No02-03 Extra Rosomak Seria: WAK Wydawnictwo: WAK Skala: 1:50

jest to zwaloryzowany model rosomaka, który już się ukazał w moich modelachi[link:http://www.kartonowki.pl/modele-uzytkownika/model/4802,rosomak] (mam nadzieje ze udowodnilem nie ktorym użytkownikom, że potrafię skladać modele i je waloryzowac

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. mami2019-05-02 13:56:15

  oto przykład jak nie należy robić modeli. model zlepiony i tyle.

 1. ediacz2017-01-03 07:32:39

  Chciałem coś napisać Markowi, ale się zawinął i usunął konto. Zdaniem "mam nadzieje ze udowodnilem nie ktorym użytkownikom, że potrafię skladać modele i je waloryzowac" Marek dokonał lekkiego sepuku. Mam nadzieje, że się weźmie za robotę, poprawi warsztat i za jakiś czas wstawi ładny model z ładnymi zdjęciami.

 1. Navy Blue2017-01-01 21:34:59

  Mareczku... Obejrzałem wszystkie trzy Twoje "dzieła" i.... bez urazy... potrenuj... pogadaj z Beatą... Zrób coś na miły Bóg z warsztatem... Ja nie wstawiam już czwartego modelu z rzędu... Za długa przerwa i jeszcze nie ten poziom... A to, co robisz tu teraz można określić jednym słowem: SPAM... i megalomania... No... chyba, że to żart noworoczny miał być... jeśli tak, to udany... gratuluję... Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i trochę pokory pod choinkę :) Pozdrawiam

 1. beata2016-12-31 20:23:30

  Powtórzę się po raz kolejny : Przyszlifuj najpierw swoje ego oraz mniemanie o wielkich umiejętnościach modelarskich. Dobrze napisałeś, że potrafisz SKŁADAĆ modele. Tak, składać !!!!!!! Jak na razie z modelarstwem nie ma to nic wspólnego. Nie chcesz słuchać, co się do Ciebie mówi, nie wyciągasz wniosków. Uważasz, że osiągnąłeś już same wyżyny w modelarstwie, a tak naprawdę nie dorastasz do pięt pewnemu ośmiolatkowi - Karolowi. Obejrzyj sobie dokładnie jego T-34 i przemyśl sobie pewne rzeczy. Koledzy napisali, że nikt nie chce Cię zniechęcić do sklejania i to jest prawda. Ja również nie chcę Cię zniechęcić, a wręcz przeciwnie. Chcę pomóc, ale najpierw zacznij słuchać. Może ten tekst w końcu Cię otrzeźwi. Na koniec powiem, że niczego nie udowodniłeś tym Rosomakiem. Wiem, że ostro pojechałam....... Ale trzeba utrzeć Ci trochę nosa. Więcej pokory polecam.

 1. marek1215@op.pl2016-12-31 18:27:15

  tutaj jest link do mojego modelu który znajduje sie w pracowni: http://www.kartonowki.pl/publikacje/temat/396,1#4963 Zyczę wszystkim udanych modeli w roku 2017.

 1. anber2016-12-30 21:36:31

  Witaj. Widzę że już wiesz o co chodzi w waloryzacji.Szkoda że przed malowaniem, nie pokusiłeś się o przeszlifowanie krawędzi. Model na pewno by na tym zyskał.Marek większość Twoich modeli na chwilę obecna cechuje przede wszystkim bylejakość. Myślę, że najwyższa pora udowodnić, że stać Cię na więcej. Fajnie, że lubisz sklejać model kartonowe, a przez to, że trafiłeś na to forum, masz szansę Swoją pasję rozwijać i wykonywać coraz lepsze modele. W pracowni jest fajny artykuł przeznaczony dla początkujących. Ja własnie od niego zacząłem, aby sprawdzić co już wiem, a czego jeszcze nie. Polecam. Życzę udanych projektów w 2017 i co po Nowym Roku widzimy się w pracowni.

 1. Personifikator2016-12-30 16:21:57

  Cześć Marek, ja Ci celowo nie odpisałem, gdy pytałeś o waloryzację tego modelu, ponieważ Beata zamknęła temat. Naprawdę posłuchaj rad kolegów, a będziesz zadowolony, tu nikt Cię nie chce zniechęcać. Waloryzacja modelu, to coś na co można sobie pozwolić sklejając co najmniej średnio ( ja sklejam średnio i robię pierwszą pełną walorkę w swoim shermanie- zapraszam do relacji). Poczytaj sobie wszystkie rady i techniki na tym forum ( z dobry miesiąc czytania), a gwarantuję, że podejdziesz do następnego modelu z zupełnie nowym nastawieniem. Wybierz stosunkowo prosty ale już"poważny" model, załóż relację na forum, a wszyscy chętnie pomogą, ale najpierw lektura... i... lektura i poszanowanie dla innych forumowiczów. Rosomak niestety nie wyszedł i malowanie też mu nie pomogło, ale chcąc waloryzować model trzeba to uwzględnić już na początkowych etapach budowy. Powodzenia!

 1. wings2016-12-29 21:01:58

  Najładniejsze jest zdjęcie nr 7. Weź sobie uwagi kolegi dzeja do serca.

 1. dzeja2016-12-29 20:12:43

  Mój poziom jest średni. Ale pozwolę sobie na ocenę. To wykonanie ma wiele wad. Cięcie, profilowanie, malowanie, (retusz). Jesli jesteś na początku zabawy z kartonem to z satysfakcją winieneś w następnych poprawiać umiejętności. Zachęcam.

Rezultaty 0 - 9 z 9 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie