Peterblit + Trailer Concrete Mixer 1:100 minimodel.cz - POPRAWIONE ZDJĘCIA

Peterblit + Trailer Concrete Mixer 1:100 minimodel.cz - POPRAWIONE ZDJĘCIA
 • Pojazdy kołowe
 • Waloryzacja

Kolejny mały duży "maluch" Z tego jestem bardzo zadowolony :) :D są pewne mankamenty jak przesunięcie koloru na "gruszce" ale ogólnie model bardzo mi się podoba. Niestety zdjęcia robione cegłofonem przy sztucznym świetle. Od siebie dodałem drabinkę i trochę wnętrza gruszki. rynny też od środka pociągnięte ołówkiem.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:
Z kolegami na postoju :)
Z przymiarem małym ...... i dużym.... 1:25

Komentarze

 1. peter2018-05-13 20:05:22

  Witaj.Niezłe maleństwo Ci wyszło,jedynie prezentacja i jakość zdjęć nie powala.

 1. Zbyszek0012018-05-11 07:46:58

  A teraz rozumiem kartonówki włączają się do programu mieszkanie+ i produkujemy na masową skale sprzęt budowlany. Znowu nie moje klimaty, ale na pochwałę zasługuje świetna robota. Gorzej z prezentacją. Szkoda bo to na prawdę fajny model. I chciałoby się gały nacieszyć.

 1. Zygfryd2018-05-10 19:27:59

  Ja ich pokochałem za ich agromodelarstwo. Wspaniałe modele sprzetu rolnego, czyli temat który interesuje mnie najbardziej. A co do twoich "maleństw" to możesz być z siebie dumny bo są ładne. Pracuję w drukarni i "przewalamy" masę różnych gazet do wieeeelu krajów. Raz widziałem w jakiejś zagranicznej gazecie artykuł o facecie który działał w twojej skali. Szczerze nie wiem czym się u niego podniecali, bo mógłby się uczyć od Ciebie. Ale wychodzę z założenia, że każdy swoje modele kocha :)

 1. Karol19852018-05-10 16:08:02

  Dziękuję za miłą opinię. Jak pisałem na wstępie. Zdjęcia robione przy sztucznym oświetleniu. Dziś pada, także nici ze zdjęć w plenerze. Ale postaram się o lepsze zdjęcia w dość specyficznym umiejscowieniu :) Maluszek to projekt z Answera, który czeka na wenę aby go skończyć. Po wstępnych prezentacjach na innych forach opinie były raczej średnie i trochę mnie to zdemotywowało. Co do Czechów, mają tyle świetnych projektów modeli różnego sprzętu że aż szkoda, że nikt od nas się tym nie zaraził..... Myślę, że w Polsce to w dalszym ciągu dziedzina z niewykorzystanym potencjałem. Chociaż wiem, że projektowanie cywili do prostych nie należy.

 1. Zygfryd2018-05-10 15:50:23

  A jaki ładny czerwony Maluszek na jednym ze zdjęć :) czemu go Nam nie pokażesz? Myślę że warto :) Ciekawie to wychodzi te "maleństwa". Chyba na próbę spróbuję jednego sklecić. Widziałem u Czechów masę sprzętu rolniczego w tej skali, czyli coś dla mnie. Zrób inne zdjęcia do prezentacji, bo na pewno będą zgłaszane uwagi. W poprzedniej galerii były ok

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie