„KTO PIERWSZ TEN LEPSZY KAL-PRO”

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 19:26:16

    A uprzedzałem Cię!.

    Zostawcie to Panocki i bierzta sie do roboty bo czas leci.Jak my sami sobie nie poradzimy to nikt inny nam nie pomoże.

    szaman


    Słuchajcie SZAMANA w Naszej wiosce jest tylko jeden !

    Henryk ja robię za pięciu ! i im więcej robię tym czas szybciej leci. Masz na to jakąś radę ?

    Weź tam zapal coś, rzuć kości czy muszle i Mocy nam dodaj !

  1. AndDi 2023-10-09 19:46:08

    Taa, może ma jeszcze sikać pod wiatr i pić kurzą krew?

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 20:08:44

    Taa, może ma jeszcze sikać pod wiatr i pić kurzą krew?

    AndDi


    Szaman już tam coś wyczaruje. Wychodząc z wigwamu niech tylko sprawdzi wiatr !

  1. szaman 2023-10-09 20:15:30

    No niestety- z pustego to nawet szaman nie naleje...Dajcie mi stronę tytułową w oryginale bez znaków wodnych to spróbuje poprawić te 3 drobiazgi. Moze nie całkiem pieknie , ale do porównania będzie. Wtedy ocenicie która lepsza.

  1. PAN-KARTON 2023-10-09 21:17:22

    No niestety- z pustego to nawet szaman nie naleje...Dajcie mi stronę tytułową w oryginale bez znaków wodnych to spróbuje poprawić te 3 drobiazgi. Moze nie całkiem pieknie , ale do porównania będzie. Wtedy ocenicie która lepsza.

    szaman


    Jak AndDi nie zobaczy KP24 na żywo to z czym i jak to porównywać ?

    Póki co szkoda tuszu lub toneru i papieru dobrej jakości. Rozmowa o kolorach prze telefon czy internet nie ma odniesienia. Wydrukuj, wyślij kurierem do Andrzeja, my się spotkamy przy kalendarzu próbnym i będzie można sprawdzić/porównać/ocenić... ( przekazać wnioski )

    Panowie kalendarz to gadżet a nie model. Tylko rok posłuży ( nie licząc satysfakcji ). W 2025 będzie inny i też na 364 dni. Pełna rozdzielczość całego KP24 do wydruku powinna się pojawić we Wrześniu 2024. i się pojawi... Kto będzie chciał mieć pamiątkę, sobie pobierze i ew. druknie.  Zróbmy coś razem a nie osobno.

    Skoro Piotrek wysyła dane miesiące na @ to ja też chcę... i kto zamówi całość ??? - nie, to co piszę tłumaczy się samo !!! Dlatego "znak wodny" żeby nie było tego co w tym zdaniu...

    Staram się być uczciwym wobec każdego ew. zainteresowanego.

    I tak wydruk 10-20 egzemplarzy wezmę na siebie, aby mieć suwenir dla ew. sponsorów ( sklepów / wydawnictw ) Krzysiek nie da rady ( nie ujmując ) sam utrzymać forum.

    Róbmy tak aby to dawało zyski które przekażemy na nowy "coś tam". tylko w ten sposób utrzymamy swoje...

    A co powiecie na takie coś ? ( foto ) Ja juz w tym chodzę. Ale babol wyszedł bo inwert color zrobili, ale za 10 dni dostanę czarną i haftowaną !!! poprawioną.
    kubki, koszulki, długopisy, naklejki, i 1000 innych..

    Każdy może sobie to zrobić sam na własne potrzeby. Ani z tego zabawy ani wsparcia dla forum - czyli bez sensu !

    Bardziej nie umiem tego wytłumaczyć.

  1. AndDi 2023-10-10 08:25:34

    ...Panowie kalendarz to gadżet a nie model. Tylko rok posłuży ( nie licząc satysfakcji ). W 2025 będzie inny i też na 364 dni...

    PAN-KARTON

    Słyszałem  "O dwóch takich co ukradli Księżyc", ale "O takim co ukradł jeden dzień z roku", to dotąd nie słyszałem .

    I co z nim zrobisz? Świat wyłącznie dla Ciebie? A może jeszcze coś innego?

    P.S. Zaraz dlaczego "też na 364 dni", to znaczy, że ten w 2024 ma mieć 364 dni? To znaczy że w nim zniknęły 2 dni .

  1. PAN-KARTON 2023-10-10 10:24:26


    P.S. Zaraz dlaczego "też na 364 dni", to znaczy, że ten w 2024 ma mieć 364 dni? To znaczy że w nim zniknęły 2 dni .

    AndDi


    Twoje urodziny, moje urodziny... tych dni się nie pamięta Jak się inni podepną to rok będzie miał kilka dni !?!?Aby na urlop starczyło.

  1. AndDi 2023-10-10 10:27:23

    Niezłe

  1. Szwagier 2023-11-03 09:47:04

    Dotarł do mnie wygrany kalendarz. Akurat rodzina do mnie przyleciała, to zabrali mi paczkę. Już dumnie wisi na ścianie. Jedyne zastrzeżenie / propozycja to rozjaśnić trochę tło w miejscu gdzie są daty. Jest troche za ciemne, ja lubie zapisywać ważne rzeczy w kalendarzu. Na zdjeciu wydaje się jasne, ale na żywo jest ciemniejsze. I trochę mało miejsca na zapiski. Ale nie kazdy pisze po kalendarzach jak ja Pozatym świetna robota PAN-KARTON 

  1. PAN-KARTON 2023-11-03 10:16:04

    Dotarł do mnie wygrany kalendarz. świetna robota PAN-KARTON 

    Szwagier


    Na tło pod datami nie miałem wpływu, Jest to szablon drukarni. Prośba o rozjaśnienie wszystkiego mogła by się źle skończyć dla zdjęć Naszych modeli Czekać teraz na efekty K24 - docelowego !

    Gratuluje wygranej i celności Dziękuję !

    Nic dla Was bez Was !

  1. Wojok 2023-11-03 20:04:35

    ...  ja lubie zapisywać ważne rzeczy w kalendarzu. Na zdjeciu wydaje się jasne, ale na żywo jest ciemniejsze. I trochę mało miejsca na zapiski. Ale nie kazdy pisze po kalendarzach jak ja

    Szwagier


    Hmm, gdy kiedyś wspomniałem o miejscu na zapiski, gdy był jeszcze czas, żeby coś z tym zrobić, to, krótko mówiąc zostałem przez Pietruchę wyśmiany. Że niby to na formacie A5, to się dużo napiszę...

    Nie będę tego komentyował

Rezultaty 160 - 171 z 171 pozycji
Udostępnij temat: