Patronite - Kartonówki.pl

  1. aragorn001 2023-06-19 08:42:52

     

    przeczytalem co napisal chilar i stwierdzam ze ma racje. Celem konkursu jest wsparcie kartonowek, a nie wydawnictwa Seahorse. Zmienilem w regulaminie na dowolne wydawnictwo i dodalem sugerowane podpunkty. Tak wiec wyciagamy co mamy w sufladach i zaoszczedzone srodki przeznaczamy na Kartonowki. 
    Konkurs to byla spontaniczna decyzja i bez wiekszego przemyslenia nad regulaminem. W sumie mozna zawsze regulamin troche dopiescic (mam nadzieje ze bedzie mi to wybaczone- szczegolnie aragorn001, ktory zaczal juz kleic i Ci ,ktorzy cos juz zamowili).

    SlawekH


    Nie ma problemu i tak bym się zabrał za HMS Speedy, leży u mnie już dobrych parę lat ... ale teraz mogę podjąć się jeszcze czegoś nie ze stajni Seahorse'a, a jest z czego wybierać. Dla mnie to zabawa i motywacja!

  1. aragorn001 2023-06-19 08:45:28

     


    Bardzo to miłe, ale nie, podziękuję. Po tym co widziałem z czym musiał się użerać AndDi to ostatnią rzeczą, której ja w życiu potrzebuję, jest moderowanie Kartonówek. 

    Sebastian01


    No właśnie ... też tego bym się obawiał ... te czasem bezsensowne dyskusje, czepianie się słówek i złośliwości, to nie dla mnie na obecną chwilę.

  1. tulipan740i 2023-06-19 08:53:00

    Bardzo to miłe, ale nie, podziękuję. Po tym co widziałem z czym musiał się użerać AndDi to ostatnią rzeczą, której ja w życiu potrzebuję, jest moderowanie Kartonówek. 

    Sebastian01

     Miałem tu nic nie pisać, ale skoro jest do mnie aluzja, więc jednak napisze. Problem nie jest w funkcji moderatora a osobie, która tą funkcję pełniła. Patrząc po Twoich wyczynach w poniższym linku to nawet lepiej, że nie chcesz nim być.  Zrobiłeś chorą jazdę tylko dlatego, że nie zrozumiałeś żartu. Jak widać inni żart potrafili zrozumieć. Sam walisz kardynalne byki w wymiarowaniu i ja jakoś z tego tytułu takiej jazdy nie zrobiłem a w sumie powinienem bo nawet nie było "ikonki bezpieczeństwa".

    http://www.kartonowki.pl/forum/temat/3662,29,m1-a1-abrams-skala-116

  1. Sebastian01 2023-06-19 09:03:31

     

     Miałem tu nic nie pisać, ale skoro jest do mnie aluzja


    Nie jest.

  1. tulipan740i 2023-06-19 09:07:15

    Nie jest.

    Sebastian01

     No jasne.

  1. Wojok 2023-06-19 18:55:08

     


    Oj dostane. Teraz to i bardziej 

    SlawekH


    Noo, jak ekran Jego komputra wygląda jak ten na fotce, to na pewno

  1. Wojok 2023-06-19 19:59:14

    Hmm, ale źle chopoki do tego moderowania podchodzicie. Nie patrzcie na to przez pryzmat tego, jak walczył AndDi. On nie użerał się jako moderator, ale jako forumowicz. Funkcja była tylko mu wypominana. O ile Sebastian  pewnie by się również z tym musiał z tym borykać, to Adam już by był od tego wolny jak elektron. W tym temacie zadaniem moderatora było by tylko pozamiatać, gdy kurz opadnie. A to się nie wiąże z żadnym stresem. Więc może jednak...? 

  1. aragorn001 2023-06-20 07:21:54

    Hmm, ale źle chopoki do tego moderowania podchodzicie. Nie patrzcie na to przez pryzmat tego, jak walczył AndDi. On nie użerał się jako moderator, ale jako forumowicz. Funkcja była tylko mu wypominana. O ile Sebastian  pewnie by się również z tym musiał z tym borykać, to Adam już by był od tego wolny jak elektron. W tym temacie zadaniem moderatora było by tylko pozamiatać, gdy kurz opadnie. A to się nie wiąże z żadnym stresem. Więc może jednak...? 

    Wojok


    Wojok, a niby jak bym miał być wolnym elektronem? Też prowadzę relacje, czasem coś napiszę, ale raczej unikam konfrontacji ... zastanowię się, bo lubię naszą stronę, pogadam może z Andrzejem.

  1. Wojok 2023-06-20 10:50:35

     


    Wojok, a niby jak bym miał być wolnym elektronem? Też prowadzę relacje, czasem coś napiszę, ale raczej unikam konfrontacji ...

    aragorn001


    No i o to właśnie chodzi. Nie jesteś z nikim skonfliktowany, unikasz konfrontacji, parę zalet jeszcze by się znalazło, więc nie jesteś teoretycznie narażony na dziwne akcje - wypisz, wymaluj - moderator

  1. Kikol77 2023-06-26 10:33:52

    Super stronka - kopalnia wiedzy :) ja też delikatnie wsparłem :)

  1. Kartonowki.pl 2023-08-31 22:18:51

    Dziękuję wszystkim za wsparcie - długo się zastanawiałem czy stworzyć profil na patronite.pl - przez te wszystkie lata sam finansowałem ten projekt. Bardzo zależało mi, żeby to nie był podstawowy hosting i żeby posiadał on certyfikat bezpieczeństwa. Od 2024 będzie to możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Wywalę w najbliższym czasie reklamy kontekstowe Google ze strony - czyli wracamy do założeń że jest to serwis "czysty" - bez niepotrzebnej zawartości. Dodatkowo fakt, że ktoś chce się dołączyć do utrzymania serwisu motywuje mnie i obliguje do dalszych działań - pomysły związane z rozwojem ponownie trafiają do planów 2024.

  1. SlawekH 2023-09-01 04:11:05

    Niezmiernie cieszy nas, ze powrociles na kartonowki  Mamy nadzieje, ze juz nam nie znikniesz i tu z nami zostaniesz. Bardzo ciezko jest pomagac Kartonowka bez Ciebie i bez jakiegokolwiek kontaktu.

  1. a.pokryszyn 2023-09-01 19:59:05

     Dodatkowo fakt, że ktoś chce się dołączyć do utrzymania serwisu motywuje mnie i obliguje do dalszych działań - pomysły związane z rozwojem ponownie trafiają do planów 2024.

    Kartonowki.pl
    Pański głos to naprawdę świetna informacja. Nie chodzi mi o plany co do forum (choć to cieszy), ale o fakt obecności. 
    Panie Krzysztofie, jesteśmy z Panem. 

  1. Sebastian01 2023-09-02 12:04:48

    A jak się wspiera Kartonowki.pl ? Jakieś konto czy cóś ?

    PAN-KARTON


    Piotrze, przeczytaj pierwszy wpis w tym wątku, tam wszystko jest.

  1. Wojok 2024-01-19 12:05:43

    Czy to to nadal działa ?

    Przelałem pieniądze, i nie ma. A z konta zeszły

  1. Kikol77 2024-01-21 12:35:42

    hej

    ja ustawiłem sobie na pół roku 10zł miesięcznie i jak wchodze na patronite to jest to widoczne, jest pięciu patronów między innymi ty Wojok

    U można sprawdzić :)https://patronite.pl/kartonowki.pl#goals

     

  1. Wojok 2024-02-06 18:29:32

    Hejka Kikol77, sorki, że dopiero teraz, ale dzięki za odpowiedź. Nie wiem jak ja to sprawdzałem, ale byłem do dziś przekonany, że nimt nie odpowiedział.

    Starość, czy co ?

    Jako patron, to wiszę, ale dostałem info od Patronite, że jestem sknerus, i że mnie wykopują

    Muszę tam jeszcze pokopać i spróbuję znowu.

    Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam

  1. PAN-KARTON 2024-02-06 18:38:32

    Jako patron, to wiszę, ale dostałem info od Patronite, że jestem sknerus, i że mnie wykopują

    Muszę tam jeszcze pokopać i spróbuję znowu.

    Wojok


    Co Ty gadasz, odmówili przyjęcia datku ? aj jaj jaj

  1. Wojok 2024-02-14 12:26:02

    Hejka,

    Wyjaśniłem sprawę z zespołem Patronite, i wyszło, że wina jest po mojej stronie.

    Dane do przelewów są jednorazowe, a ja użyłem opcji "przelej ponownie".

    No i nie zagrało.

    Pieniądze zostały przekazane do zwrotu.

     

  1. Wojok 2024-02-15 15:20:58

    Ok, wyjaśnione, jusz ci jezdem nazad

Rezultaty 20 - 40 z 40 pozycji
Udostępnij temat: