Ruch na stronie

  1. warmiak66 2023-08-26 11:28:27

    Szanowni Koledzy, dobrze by było wiedzieć jaka jest aktywność na stronie, ile osób nas odwiedza, jakie wątki i modele cieszą się największą popularnością. Przydałyby się liczniki wyświetleń, bowiem nie wszyscy aktywnie komentują, wykazują znajomość rzeczy. A wspomniane liczniki mogłyby informować o trendach modelarskich, a także wskazywałyby który modelarz swoim warsztatem, umiejętnościami, podejmowanymi tematami przyciąga największą widownię, a który modelarz jest "omijany szerokim łukiem". 

    Tego rodzaju system działa m.in. na papermodelers.com.

    Co o tym sądzicie?

    Pozdrawiam, 

    (Jeszcze jako czeladnik, nie mistrz)

  1. szaman 2023-08-27 20:00:32

    Takie próby już Były, ale okazuje się, że program tego ni trawi , więc zrezygnowano. Potrzebne jest wiele poprawek, ale nie bardzo jest komu się tym zająć. Adminstrator  nie odpowiada na prośby więc pozostaje tak jak jest. To samo dotyczy edytora tekstu, gdzie nie można wstawić np. zdjęcia. Na razie nie wiadomo kto tym administruje. Z Krzyśkiem, właścicielem strony kontakt jest praktycznie niemożliwy, dlatego And Di zrezygnował z bycia adminem...Strona sobie funkcjonuje jak funkcjonuje i nie ma NA TO RADY....Miało być tak pięknie.... a wyszło jak zwykle! Były już propozycje odsprzedania komuś tej strony, kto chciałby sie tym poważnie zając, ale pozostały bez reakcji...

  1. SlawekH 2023-08-28 13:53:23

    A co sie stalo, ze bez reakcji? W sensie, ze Krzysiek nie chcial sprzedac czy nie bylo kupca?
    Dziwie sie, ze on sie tym totalnie nie interesuje szczegolnie, ze oplaca stronke. Wielka szkoda by byla jakby kartonowki jakiegos dnia po prostu przestaly by istniec. 

     

  1. AndDi 2023-08-28 19:51:07

    Z Krzyśkiem, właścicielem strony kontakt jest praktycznie niemożliwy, dlatego And Di zrezygnował z bycia adminem...

    szaman

    Muszę sprostować:
    nie byłem adminem tylko moderatorem i wymieniony przez Ciebie powód był jednym z wielu i może wcale nie najważniejszy.

  1. PAN-KARTON 2023-08-28 21:31:44

    Z okazji dnia LOTNICTWA życzę wszystkim Modelarzom WYSOKICH LOTÓW

  1. szaman 2023-08-29 14:01:05

    And Di, dla mnie to jeden ...l Czy to admin, czy moderator. Ważne, żeby ktoś nad tym czuwał co się dzieje i miał pojęcie o tym jak to działa. Wielka szkoda, ze jest jak jest, ale niestety jak sam wiesz ciężko coś na to poradzić. Ani w prawo, ani w lewo, a przecież jak napisał poprzednik, ktoś tą stronę opłaca. Ja nie wiem jak to wszystko działa. Mnie interesuje to, aby ta strona istniała i rozwijała się, a nie funkcjonowała "siłą rozpędu". Niestety, plany były wspaniałe, a skończyło się jak zwykle...

    Pasowało by pousuwać te wszystkie stare nieaktualne tematy, projekty grupowe itp. które wiszą tutaj od kilku dobrych lat i są nieaktualne. Niestety nie ma kto się tym zająć. Oby nie było tak, że któregoś pięknego poranka zamiast strony otworzy się napis "UPSS", taka strona nie istnieje lub po prostu ERROR!

  1. PAN-KARTON 2023-08-29 16:28:27

    Jedyna rzecz która powinna się zmienić to licznik aktywności !

    Nic nie działa tak na Ludzi jak powiedzenie im że są leniwi i nie aktywni.

    Rusz się ! Twoje notowania wzrosną , może zimą może wiosną !

  1. PAN-KARTON 2023-09-24 01:10:33

    INFORMATION !

    Namawiam na zgłaszanie zdjęć do Kalendarza kartonowki.pl 2024. Szczegóły tu:

    http://www.kartonowki.pl/forum/temat/4482,kalendarz-2024-informacje-wazne-zasady-zgloszenia

    Został jeszcze tydzień = 7 dni.

    Przypominam że 30 09 2023 do godziny 00:00 można takie foty przysłać na adres r4s1@wp.pl

  1. PAN-KARTON 2023-09-25 15:59:41

    Za krótko jestem na forum żeby autorytatywnie stwierdzić że jest większy / mniejszy ruch na Forum K.pl

    Skoro poznaję nowe Awatary i wpisy od Tych osób. To coś można by wnioskować na +    

  1. PAN-KARTON 2023-10-04 06:24:07

    Znów będzie trzeba ruszyć Drogich Kolegów.

    Po awarii Forum pewnie ilość wejść lub odsłon będzie mizerna ?

    Będzie OK !

  1. Kikol77 2023-10-04 09:03:18

    Co niektórzy nie mogli sie doczekać powrotu stronki więc ja jestem optymistą :)

  1. Wojok 2023-10-04 11:36:19

    Znów będzie trzeba ruszyć Drogich Kolegów.

    Po awarii Forum pewnie ilość wejść lub odsłon będzie mizerna ?

    Będzie OK !

    PAN-KARTON


    Piotrek, Ty jesteś za bardzo napalony. Wielu z nas z niecierpliwie czekało na powrót forum, i wejść już na pewno było bardzo dużo. A, że nie przełożyło się to na wpisy ? Hmm, no cóż, musisz zrozumieć, że forumowicze, to nie pieski które szczają pod każdym krzaczkiem

Rezultaty 0 - 12 z 12 pozycji
Udostępnij temat: