1. PAN-KARTON 2024-07-15 10:09:07

    Misktura Magic + Bcg

    Kiedyś już o takim pomyśle wspominałem chyba przy okazji budowy Domku Rybaka.

    Ale mój pomysł jest na tyle sprawdzający się że, muszę się z Wami tym podzielić.

    Wówczas nikt nie zareagował na moje odkrycie, więc uważam że, to mój pomysł.

    Jeśli jednak ktoś wpadł na taki pomysł przede mną to spoko za odkrywcę się nie uważam J

    Krótko:

    Klej Magic pomieszany z klejem BCG w proporcji 1:1. W zależności od potrzeb na ilość wypełniającą kapsel można dodać do 2-3 kropel wody, ale nie więcej.

    Mieszanina działa prawie jak butapren. Smarujemy obie powierzchnie klejone cieniusieńko jak tylko to możliwe. Czekamy na spokojnie 2-3 minuty i przykładamy. Łapie od razu pięknie. Niw zauważam póki co minusów – same plusy. Klej po wyschnięciu oczywiście znika jak BCG a przy nakładaniu jest widoczny co pozwala pokryć dokładnie powierzchnie klejone. Mikstura nadaje się również do klejenia stykowego

    Nie twierdzę że, nie ma nic lepszego, ale uwierzcie ! tym się klei lepiej niż samym Magicem a dużo prościej niż samym BCG.

    Proponuje wymieszać sobie kilka kropel tej mikstury i sprawdźcie działanie.

    Będzie mi milo jak potwierdzicie moje spostrzeżenia. A jeśli koś znajdzie minusy to ja jestem otwarty na uwagi.

    Nic dla Was bez Was

  1. Kikol77 2024-07-16 00:22:50

    he he Piotrek w swoim żywiole :D Testy testy testy

    To potestuje i ja jak tylko siąde do maty  :D

     

Rezultaty 0 - 2 z 2 pozycji
Udostępnij temat: