XIII Bałtycki Festiwal Modelarski Koszalin 2024

  1. PAN-KARTON 2024-07-03 21:31:40

    Kto się wybiera ?

    https://www.modelarstwo.koszalin.pl/index.php/bfm/883-xiii-baltycki-festiwal-modelarski-regulamin

    Jak przeżyje to foto relacja pojawi się po powrocie

  1. PAN-KARTON 2024-07-08 17:05:36

    W pierwszym rzucie fotki.

  1. Zbyszek001 2024-07-08 17:21:53

    Ale ludzie kleją. Czysty artyzm.

  1. PAN-KARTON 2024-07-08 17:27:49

    Ale ludzie kleją. Czysty artyzm.

    Zbyszek001

    A na zdjęciach Ci ludzie wychodzą normalnie Takich czterech jak nas trzech to nawet parami nie znajdziesz ani jednego ! Odwiedziny + spotkanie w Szczecinie

  1. Limaks 2024-07-08 19:36:05

    Ach Panie Karton.... super chwile... takie akcje wspominać się będzie do końca życia. 

    I to wszystko okraszone bardzo wysoki poziomem modelarstwa jakie tam zobaczyliśmy. 

    Ale i tak najbardziej będę wspominał

    "historię jednego plecaka" 

     

    Takich akcji nie zabierze nikt! 

  1. Limaks 2024-07-08 19:38:33

    Ale ludzie kleją. Czysty artyzm.

    Zbyszek001

    A na zdjęciach Ci ludzie wychodzą normalnie Takich czterech jak nas trzech to nawet parami nie znajdziesz ani jednego ! Odwiedziny + spotkanie w Szczecinie

    PAN-KARTON


    Potwierdzam. Fajnie było pogadać i się pośmiać. Ba! Nawet zrobiłem małą wystawę z bagażnika samochodu dla Krystka. Co się nasmialismy to nasze!

  1. PAN-KARTON 2024-07-08 21:01:00

    . Co się nasmialismy to nasze!

    Limaks


    Trzeba podziękować Krystianowi że, chciało mu się ruszyć z domu i przyjechać do Nas na spotkanie. Takie gestu motywują i obligują do kolejnych obowiązkowych spotkań i to już w niedalekiej przyszłości.

    Kamilowi za to że, był moim przewodnikiem i pomógł Nam spędzić niezapomniane chwile to już szkoda pisać. Małe gesty - wielkie wspomnienia Kamil już wie za co !

  1. Limaks 2024-07-08 21:38:35

    Małe gesty - wielkie wspomnienia Kamil już wie za co !

    PAN-KARTON


    Każdy każdemu jest wdzięczny i to jest piękne. Pełen szacun. Mam nadzieję że za rok przeżyjemy równie wielkie emocje. 

    Ale cicho bo po drodze jeszcze Przeciszów i paprykarz.. 

  1. Kikol77 2024-07-13 12:07:03

    Ja również się cieszę że udało się spotkać i chociaż chwilkę pogadać :)

    Tak wystawa prosto z bagażnika to nie lada gratka :) Kamil A10 wykonanie takie że szok :)

    Piortek dzięki za pamięć i upominki :D

  1. PAN-KARTON 2024-07-13 13:05:22

    Każda chwilka warta kilku dni. Ech... Qwa, Qwa...

  1. PAN-KARTON 2024-07-20 01:24:19

    Jak trafnie, ale nie do końca celująco, powiedział AndDi w „moje strone” w innym wątku.

    - Brawo młody ! Duma mnie rozpiera z takiego stwierdzenia, ale to nie powód dla mnie żeby nie wyciągnąć wniosków z całego zajścia jakim jest „XIII Bałtycki Festiwal Modelarski Koszalin”

    Od września 2023 byłem na wielu imprezach tego typu.

    Za nim wnioski, to trochę matematyki:

    Samochodem w pojedynkę, zapomnij… zero zdroworozsądkowej decyzji.

    1km = około 70gr.

    Jadąc w obie strony to około 450-500zł. Wiadomo impreza to i nocleg. Ceny za łóżko zaczynają się od 250zł w mocną górę. + atrakcje, spotkania, impreza 200zł

    10 wystaw w roku razy 1000zł ? Kto zada pytanie, dlaczego nie wszystkie istotnie/znaczące modele są pokazywane na takich imprezach ???

    KOSZTY !

    Jak je zminimalizować >>>?

    Po 1.> Jedyna impreza w Koszalinie która zaproponowała nam/mi nocleg w przystępnej cenie. BRAWO ! - Koszalin zawsze do usług !

    Po 2.> Jadąc pociągiem + ew. autobusem „solo” zyskujesz 50% kosztów

    Po 3.> Ale to marzenie : Przy dobrej komunikacji między Nami, można by zorganizować „wypady modelarskie” obniżające koszty dotarcia do celu !

    Ale do tego trzeba się otworzyć, zaplanować, mieć sporo dobrej woli, nie mieć wrogów a przyjaciół, determinacja, chęć poznania ludzi, i w końcu zwykła chęć sportowej rywalizacji…

    I tak, kto nie wygra, nie zdobywa majątku. To po co „kombinacje alpejskie” ?

    Mój koszt bycia w Chełmży – w pojedynkę duży

    Wystarczyło chwilę pogadać-dogadać się i wespół-zespół różnice w kosztach noclegu możemy "przewalić w tawernie", a jaka frajda ze spotkania/poznania się !

    Całą, pełną dramaturgii i polemicznych decyzji historię opowiemy po powrocie, bo kto wie jak to się skończy

Rezultaty 0 - 11 z 11 pozycji
Udostępnij temat: