XII Chełmżyński Festiwal Modelarski 07 2024 !

  1. PAN-KARTON 2024-04-14 08:45:18

    Tak jak w temacie:

    XII Chełmżyński Festiwal Modelarski odbędzie się, wedle zapowiedzi 20/21-07-2024r. Reszta na ulotce i na stronie. To jeszcze odległy termin, ale co by nie zapomnieć

  1. PAN-KARTON 2024-07-12 22:07:45

    Ktoś się wybiera do Chełmży ? oczywiście liczę na Kolegów Tambylców.

  1. PAN-KARTON 2024-07-22 08:34:55

    Aż nie możliwe. Dla mnie spanie 7godz. Za jednym zamachem to, jak znam siebie świadczy o jednym.

    Ogromne zmęczenie nastąpiło. Niby w pociągach na dupsku, w knajpach na dupsku, w hotelu na płasko a na samej wystawie było gdzie przycupnąć. Wykończył mnie upał, emocje, wrażenia, odczucia, euforia, samozadowolenie, ogrom przyjętych gratulacji, dyskusje, w końcu ilość informacji płynąca szerokim strumieniem i próba zapamiętania wszystkiego co ludzie do mnie mówili w końcu nowe twarze.

    To sporo jak na jednego żuczka, tranzystory przegrzane i pewnie można by podejrzewać lekkie odwodnienie. Ilość przelanego złocistego płynu powinno temu zaprzeczać, a jednak upał był zabujczy.

    Reprezentanci Kartonówek jak zwykle znaleźli się w gronie nagrodzonych głównymi trofeami festiwalu. Cieszy mnie że z obserwatora udało się przejść do zwycięzscy.

    Reprezentacja kartonówek to Grzegorz Tulipan740i i ja. Poznałem osobiście również Wings'a, który wpadł na krótko, ale Nasza rozmowa pozwoliła się nam poznać, mam nadzieję z tej dobrej strony...

    Oczywiście Chełmża w kwiatach, co knajpa to hejnał i godziny rozmów nie tylko o modelarstwie. A impreza t.z. integracyjna to już oddzielna historia, bo na niej działo się za dużo jak na jeden wpis.

    Pozdrawiam również Wojtka który towarzyszył nam w tych wojażach sobotnio niedzielnych. I jak tych trzech króli nieśliśmy ze sobą dobrą nowinę po całej okolicy.

    Was penie inne rzeczy interesują:

    Statystyki powystawowe pewnie dokładniejsze znajdziecie w necie. Konkurencja była duża w każdej kategorii. Moje oko i pamięć wzrokowa wyłapała modele które już znam z innych odwiedzonych wystaw, ale ilość nowości była potężna i to na wysokim poziomie. Zbrakło tych najpiękniejszych, żaglowców w pokaźnych rozmiarach. A tak to było wszystko. Kolejny raz widać było sporą ilość młodych ludzi co cieszy że, jest światełko w tunelu na potrzymanie gatunku o nazwie modelarz kartonowy.

    Tak jak wspomniałem opowiedzenie Wam wszystkiego nie jest możliwe w telegraficznym skrócie. Takie wydarzenia i miejsce trzeba po prostu odwiedzać i uczestniczyć w każdej postaci. Namawiam bo warto zdobyć taką ilość wrażeń i emocji które zostają na całe życie.

    Wspomnienia i porównania będą się pewnie jeszcze pojawiały nie raz w moich wpisach.

    Jeszcze raz chciałem podziękować, wszystkim którzy złożyli mi gratulacje nie tylko u nas na forum.

    Co dalej ??? Jak ogarnę telefony kontaktowe, @, ważne informacje, to pewnie będę myślał i planował kolejne wyzwania i układał w kolejkę model które czekają na swoją porę.

    Mało fotek, uwierzcie nie było czasu... Grzegorz mnie wesprze swoimi fotkami już było gadane...

  1. tulipan740i 2024-07-22 09:05:43

    Taaa. Co knajpa to hejnał i ciągle jest południe

     

  1. PAN-KARTON 2024-07-22 09:06:59

    No proszę, Grzegorz lepiej odrobił lekcje. Kiedy on znalazł czas na taką potężną fotorelację ? podziwiajcie i zazdraszczajcie, ale jazda

  1. Limaks 2024-07-22 13:09:35

    Te hejnały to było słychać aż w Szczecinie

    Cieszę się że tak dobrze się bawiliście. Mam nadzieję że uda mi się wybrać na Przeciszów, to będziemy grać Te hejnały razem.

    Gratulacje za te piękne modele! Poziom wysoki że ho ho.. 

     

  1. PAN-KARTON 2024-07-22 18:47:42

    Mam nadzieję że uda mi się wybrać na Przeciszów, to będziemy grać Te hejnały razem.

    Gratulacje za te piękne modele! Poziom wysoki że ho ho..

    Limaks


    To się widzimy, a jak dobrze to zaplanujemy to dojadziem tam za grosze

Rezultaty 0 - 7 z 7 pozycji
Udostępnij temat: