Paprykarz Modelarski 2024

  1. PAN-KARTON 2024-08-26 16:24:18

    http://paprykarzmodelarski.szczecin.pl/

    Się można napodróżować. Wszystkie informacje w linku.

  1. PAN-KARTON 2024-10-07 00:14:14

    Sporo tych konkursów na "P" ostatnio, może się pomerdać w głowie Przeciszów, Przysietnica, Paprykarz, Pabianice ...

    Dobrze że, następny we Włocławku

    Z Kamilem i Krystianem byliśmy na tych warsztatach i zdobyliśmy sporo wiedzy o kartonie, przynajmniej ja

    Wrzucam kilka fotek z imprezy w Szczecinie. Jak zawsze nowe znajomości, powitania twarzy znajomych, niekończące się rozmowy i to coś czego nie odda tekst pisany przez sieć NET.

    Na początek fotki ważne dla tradycji spotkań !

    Potem obrazy mówiące że, mało tam Nas nie było Oczywiście najgłośniejsze brawa i uznanie dla maluchów. Medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.

    Warsztaty dla dzieci też były, a pociechy miały fan z zabawy klejem i nożyczkami.

  1. PAN-KARTON 2024-10-07 01:01:15

    Wniebowzięty !
    Pierwszy raz wychodziłem po nagrody dwa razy na konkursie modelarskim.
    Bardzo dziękuję za uznanie moich zmagań z kartonem dla "Trójmiejski Piknik Modelarski Gdańska - Brętowo" - Panowie zrobiliście mi wielką niespodziankę - Dziękuję ????
    Nagroda od Organizatora Paprykarza, bezcenna ????

  1. Wojok 2024-10-08 00:46:00

    Wniebowzięty !
    Pierwszy raz wychodziłem po nagrody dwa razy na konkursie modelarskim.
    Bardzo dziękuję za uznanie moich zmagań z kartonem dla "Trójmiejski Piknik Modelarski Gdańska - Brętowo" - Panowie zrobiliście mi wielką niespodziankę - Dziękuję ????
    Nagroda od Organizatora Paprykarza, bezcenna ????
    PAN-KARTON


    Serdeczne gratki

    Czyżby w dłoni materiał na kolejny medalowy projekt ?

    Gratulacje również dla innych wyróżnionych

  1. tulipan740i 2024-10-08 08:02:52

    Skoro dwie nagrody to należą się podwójne gratulacje.

    Brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!

  1. PAN-KARTON 2024-10-08 13:35:15

    Czyżby w dłoni materiał na kolejny medalowy projekt ?

    Wojok

    Zrobiło się ciasno z modelami. W niecałe 3 miesiące zdobyłem tyle modeli do sklejenia że narobiłem sobie tylko kłopotów z wyborem. Do tego dokupiłem parę, a po głowie chodzi mi zupełnie inny sposób sklejania architektury.

    Nie pokazuje niczego co robię, ale póki co to tylko próby, rysunki, plany, gmeranie w komputerze, wysyłanie @ z zapytaniami, restytucje obiektów i plany na wyprawy z aparatem. Ale to musi troszkę potrwać...

    Jak by co nie utopiłem się w Glorii, działam

  1. Kikol77 2024-10-08 15:59:17

    Niestety nałożyły sie terminy z innymi wystawami wiec tym razem na paprykarzu kartonowa część nieco skromniejsza, ale spotkanie integracyjne z modelarzami dłubiacymi w plastiku tez była udana :)

    Po zeszłym roku tak sie spodobało moim córkom ze w tym roku też przywiozły na wystawe swoje modele :) Fajnie że dzieciaki miały okazje oderwać się od smartfona :D no i podsumowanie "wiesz tato ci modelarze to fajne chłopaki" :D nieco mnie zaskoczyło.

    A tak na poważnie mimo małej frekfencji mozna było zobaczyc fajne modele i pogadać o tematach modelarskich i nie tylko :D

    Piotrze jeszcze raz gratuluje sukcesów wierza na zywo robi duzo wieksze wrażenie niz na fotkach. No i panowie widok łezki krecacej się w oku Pana Kartona bezcenne kto by pomyslał ze dokładnie rok temu na paprykarzu debiutowaliśmy ja z modelem Piotr jeszcze jako zwiedzający :)

    żeby nie było mi tez sie udało dostać wyróznienie za mojego fokkera :D

     

  1. PAN-KARTON 2024-10-08 16:34:56

    Skoro dwie nagrody to należą się podwójne gratulacje.

    Brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!

    tulipan740i


    Myślałem że Grzegorz nie zauważy mojego braku podziękowania. Większość słów które załatają to małe fo-pa już padło. Dzięki mój Przyjacielu

  1. PAN-KARTON 2024-10-08 16:41:52

    Niestety nałożyły sie terminy z innymi wystawami wiec tym razem na paprykarzu kartonowa część nieco skromniejsza, ale spotkanie integracyjne z modelarzami dłubiacymi w plastiku tez była udana :)

    Po zeszłym roku tak sie spodobało moim córkom ze w tym roku też przywiozły na wystawe swoje modele :) Fajnie że dzieciaki miały okazje oderwać się od smartfona :D no i podsumowanie "wiesz tato ci modelarze to fajne chłopaki" :D nieco mnie zaskoczyło.

    A tak na poważnie mimo małej frekfencji mozna było zobaczyc fajne modele i pogadać o tematach modelarskich i nie tylko :D

    Piotrze jeszcze raz gratuluje sukcesów wierza na zywo robi duzo wieksze wrażenie niz na fotkach. No i panowie widok łezki krecacej się w oku Pana Kartona bezcenne kto by pomyslał ze dokładnie rok temu na paprykarzu debiutowaliśmy ja z modelem Piotr jeszcze jako zwiedzający :)

    żeby nie było mi tez sie udało dostać wyróznienie za mojego fokkera :D

     

    Kikol77


    Żeby nie było, Przyjaciół i Przyjaźnie zdobywam na wszystkich wyjazdach w teren.

    Faktycznie miną rok jak się wyrwałem z domu w Polskę. Nadal zamierzam podróżować środkami transportu publicznego. Naprawdę przygoda goni przygodę, a że trochę bardziej zmęczony wracam to małe miki w porównaniu do korzyści dla ducha.

    Krystian, a myślałem że dobrze ukryłem wzruszenie

    Co do komentarza Twoich dziewczyn, przynajmniej wiesz że w posagu możesz szykować nożyczki a nie żelazko

    I może im przekazać że mają dokładne takie same zdanie jak ja i to o wszystkich moich kolegach modelarzach ! A przepraszam teraz już znam osobiście cztery dziewczyny z "kartonu" i o płci pięknej mam równie szlachetne zdanie !

    Do zobaczenia - wszędzie !

    Całusy dal wszystkich Modelek i Modeli - czy jakoś tak - muszę sprawdzić jak to się odmienia

  1. Limaks 2024-10-08 20:57:33

    Hejka! Gratulowałem Ci Piter na miejscu i gratuluję i tutaj. Sza po ba dla Twojej wieży. Zbudowana z gracją i serduchem! Tak trzeba budować modele. 

    Fajnie było się spotkać Panowie.

    Krystian - powiedz corciom, że z nich też są fajne modelarki:) koniecznie niech za rok startują w konkursie. Pozdrowionka dla nich. Fokkera pieknie przedstawiłeś na kawałku trawy z mniejszym kolegą. Do tego super sklejony to co tu się dziwić że nagrodę dostał... wszystko jest jak powinno:)

    Od siebie dodam, że A 10 zdobył ufundowaną przez Piotra Tucholskiego (świetny gość) nagrodę za najlepszy model kartonowy samolotu. Dodatkowo wyróżnienie w klasie. Ach te emocje... 

    Ale najważniejsze było towarzystwo! Bez Was zadna modelarska przygoda nie jest tak piękna! 

     

     

  1. PAN-KARTON 2024-10-08 22:49:21

    Dzięki Kamil, widać że zdjęcia robione w niedziele, przyjechałem dzień wcześniej taki szczupły...

    jedyne z soboty :)
  1. Kikol77 2024-10-09 15:07:25

    Kamil co tam mój Fokker przed twoim A10 sedzowie padali na kolana (twoje zdjęcie nr 4) 

     

  1. PAN-KARTON 2024-10-09 15:37:15

    Kamil co tam mój Fokker przed twoim A10 sedzowie padali na kolana (twoje zdjęcie nr 4) 

     

    Kikol77

    Racja.

    Kamil jest skromny, więc i ja sobie pozwolę dopisać parę słów. Model A10, jego Wykonawca, jego wykonanie i mistrzostwo świata w kartonie nie schodziły z ust sędziów, zwiedzających i modelarzy przez dwa dni trwania wystawy. Nie tylko Piotr ( foto4 ) klękał przed tym modelem.

    A to nie koniec ! Kamil zapowiedział że, samolot A10 stanie na płycie lotniska.

    Jeszcze raz Gratulacje !

  1. Zbyszek001 2024-10-09 19:47:42

    Szczere gratulacje dla kolegów kartonowiczow. 

    Brawo Panowie.

  1. Limaks 2024-10-09 19:57:06

    Kamil co tam mój Fokker przed twoim A10 sedzowie padali na kolana (twoje zdjęcie nr 4) 

     

    Kikol77


     Dobre..  

  1. PAN-KARTON 2024-10-09 19:59:44

    Zbyszku dzięki.

    Mała statystyka: W zeszłym roku jak i w tym każdy modelarz z kartonówek obecny na konkursie zdobył uznanie w oczach sędziów Paprykarza. Oczywiści w zeszłym roku ja osobiście nie dostałem nic. I to mnie nauczyło że, aby coś wygrać trzeba troszkę wyjść z domu i pokazać swoją pracę i się udaje jak do tej pory POLECAM !!!

    Gratulacje od kolegów - BEZCENNE !!!

  1. Limaks 2024-10-09 20:00:30

     

     

    A to nie koniec ! Kamil zapowiedział że, samolot A10 stanie na płycie lotniska.

    Jeszcze raz Gratulacje !

    PAN-KARTON


    Tak dokladniej to chcialem  żeby świniak stanął na płycie już na tej wystawie... no ale musiał wystarczyć mu stół.. niestety. 

    Dużo u mnie się ostatnio działo więc i tworzenie podstawki poszlo w kąt. 

    Temat zostaję otwarty bo A 10 koniecznie podstawkę mieć musi. 

Rezultaty 0 - 17 z 17 pozycji
Udostępnij temat: