Mirage 2000-5F - MS Model

  1. Prod1gybmx 2024-10-23 23:05:37

    Witam. W trakcie budowy modelu cykałem foty z jej przebiegu i postanowiłem wrzucić je tutaj w ramach relacji obrazkowej. Jak do tej pory napotkałem tylko na błędy numeracji. Na szczęście nie są to jakieś numery z czapy, tylko zamienienona kolejnosc, ewentualne zamiast cz. 175 , - 275. Jak ktoś kojarzy z grubsza co do czego, ewentualnie jakiej części może mu brakować, to sobie poradzi. No i oczywiscie góra poszycia nie zgrała mi się z dołem. Musiałem delikatnie przerobić przedostatni element górnej częsci poszycia kadłuba, zeby spasować z ostatnim pełnym elementem. Nie była to jakaś duża różnica - około 0.5mm. Raczej błąd z mojej winy. 

    Na ten moment jestem gdzieś w połowie budowy. Będę wrzucał resztę jak skończę, lub jak napotkam na jakieś trudnosci, o których warto wspomnieć.

  1. Jerry K 2024-10-24 08:00:25

    Świetnie Ci idzie budowa. Aż przyjemnie popatrzeć. Francja - elegancja :). Piękna maszyna - do tego w standardowych barwach. Bardzo "łakomie" patrzę na ten model. Pzdw. PS. Polecam francuski film "Sky fighters" z 2005 r. Fabuła taka sobie, ale jakie ujęcia lotnicze(!). Prawdziwe samoloty, a nie jakieś "drewno" generowane komputerowo.

    Trailer https://www.dailymotion.com/video/x8hrvht

  1. Intruder 2024-10-24 09:12:16

    Świetnie Ci wychodzi!! U mnie stoi na półce.

    Jerry będziesz moim wybawcą jeśli mi powiesz gdzie ten film można zobaczyć, miałem go i przesralem gdzieś płytę...

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji
Udostępnij temat: