Krążownik Mogami wydawnictwa Angraf/Answer

  1. chilar 2021-01-12 20:36:08

    Dopiero rozpoczynam przygodę z modelami kartonowymi. Czy ktoś mógłby mnie poratować opinią dobrą, złą lub neutralną o wydawnictwie jak w temacie i możliwie porównać do Modelik lub Gpm, które trochę znam. A może któryś z kolegów sklejał Krążownik Mogami tego wydawnictwa.

  1. Wojok 2021-01-13 14:30:20

    Hmm, osobiscie nie kleiłem tego modelu, ale jeśli Ty dopiero zaczynasz przygodę z modelarstwem, a bardzo chcesz kleić ten akurat model, to się opiniami za bardzo przejmować nie musisz, bo szału raczej nie będzie. Zwykle na początek poleca się prostrze modele, ale ja akurat rozumiem, że możesz czuć parcie na ten konkretny model, więc Cię nie będę namawiał na inny. Przygotuj się tylko, że może nie wyjść tak jakbyś sobie to wyobrażał. Ale może też wyjść elegancko, kto wie ? I tego Ci życzę

  1. chilar 2021-01-13 16:29:22

    Dziękuję za wsparcie. Tak to prawda z tym parciem. Ten okręt bardzo mi się podoba. Jak to mówią: co wyjdzie to byndzie. Ale bardzo się będę starał i nie spieszył. Dotychczas z kartonowych skleiłem kilka lat temu bardzo prostego Hetzera Chwata a teraz kończę trening na Gee-Bee wydawnictwa Modelik też już dawno zaczętym. Z innych działów składałem https://modelwork.pl/topic/41096-modele-nowsze-i-starsze-r%C3%B3%C5%BCne-kategorie-r%C3%B3%C5%BCne-skale/

    Do zobaczenia w relacji z budowy

  1. Popeczek25 2021-01-13 16:34:30

    Jeżeli model nie jest skopany przez autora i będziesz krok po kroku robił wszystko tak, jak jest w instrukcji, powoli dążył do przodu,  to Ci się uda. Są modwle trudne i łatwe, dla mnie trudne to te, w ktorycg są babole autorów opracowań. Reszta jest tylko pracochlonna, więc do dzieła ;-) 

  1. Modelist 2021-03-04 10:31:24

    Polecam IJN MOgami z wydawnictwa Model Hobby 1:200 . Model rewelacja i i mnostwo dodatkow. Wlasnei czekam na pelny zestaw i rozpoczymam budowe.

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: