Czołg M60A2

  1. Zbyszek001 2022-04-11 11:16:06

    Nowość wydawnictwa Answer czołg amerykański M60 wersji A2 z haubica 155 o ile widzę na zdjeciu okładki. Powiem coś wiecej jak przrsylka dojdzie do nabywcy. Ciesxy mnie to wydanie takze z tego powodu, ze sporo czesvi jest kpmpatybilnych z m 103 jak koła pokrywa przefzialu silnika wlasciwie cale zawieszrnie a to mnostwo pracy mniej, przy m103. 

  1. Zbyszek001 2022-04-20 09:18:23

    Wczoraj przyszła przesyłka. Jakość moim zdaniem bardzo wysoka. Druk świetny . Odwzorowanie błota na podwoziu odrapań bardzo realistyczne. Jakość druku świetna . Ogromna ilość rysunkow12 stron z rysunkami w tym naturalnej wielkości wszystkie rzuty modelu. Reszta wyjdzie w praniu. Niestety jak sądziłem wersja a2 z haubicą. Ja jak będę kleił, a na pewno go zbuduję przerobie na a3 lub zrobię wersje izraelską. Niezwykle ciekawą. Kilka zdjęć.

    Edit. Gasienice są mega skomplikowane. Od razu sugeruję lasery.  Model wydany na arkuszach b5. Wydawnictwo zabezpieczyło sie tak przed kserowaniem. Bo trzeba robić ksero a3. A to jakieś 6 zł za kolorową. Strone. Zatem ksero modelu wyjdzie wiecej niż zakup wycinanki. Brawo. Rewelacyjny pomysł. A dzięki temu lepiej to wszystko ulozone na arkuszach. W sumie całość robi bardzo pozytywne wrażenie. 

    Imiyacja błota na pancerzu Przyklad jakości rysunków Naturalnej wielkości rzuty Okladka
  1. AndDi 2022-04-20 19:57:19

    Fajny jest. Mimo, ze żaden ze mnie czołgista, to jednak mi się podoba.

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji
Udostępnij temat: