Renault Magnum

  1. AndDi 2022-07-30 19:05:17

    Pewnie, że lepiej. Może trochę niedoświetlone, ale fałd i dziur nie ma. Jeszcze tylko te kody kreskowe usuń lub przekręć na drugą stronę

  1. Skorpion 2022-08-01 16:03:31

    Andrzej - z tym niedoświetleniem to jakieś dziwne jest, cały czas używam tego samego halogena i o ile na tamtym tle wychodziło w miarę , to tu już takie wrażenia właśnie są, podejrzewam że to kwestia tej barwionki, nie jest idealnie matowa i pewnie w niektórych przypadkach aparat głupieje, ale generalnie widać co fotografuje, więc chyba tragedi nie ma :)

     

    Doszły podpory i trochę z tyłu.

     

    To do następnego...

  1. AndDi 2022-08-01 17:21:28

    No faktycznie jak papier jest błyszczący to nie jest dobre. Nie napisałem tego, bo sam kupowałem matowy i jest to dla mnie oczywiste, sorki. 

    Zadek przyczepy wygląda zacnie 

  1. Skorpion 2022-08-03 23:54:27

    And - ta barwionka niby jest matowa, zwykła najtańsza z Leclerca, a mimo to taki leciutki połysk mały i myslę, że to powoduje wrażenie niedoświetlenia. Cały czas uzywam tego samego apratu, oświetlenia i pokoju, a na tym szarym zwykłym kartonie jako tło te fotki były troche "wyraźniejsze", niemniej, jeśli widać meritum sprawy, to na razie tak zostanie.

     

    Doszły schowki boczne potocznie zwane paleciarami oraz to, co kierowcy ciężarówek najbardziej "lubią" na parkingach ( zwłaszcza latem ), czyli agregat chłodniczy. Jakby niepatrzeć - koniec coraz bliżej :))

     

    Do następnego...

  1. Skorpion 2022-08-07 01:05:16

    Cześć !

     

    Dorobiłem piasty na koła naczepy, taki moduł sterowania naczepą, jakieś coś, co chyba w zamierzeniu autora miało być schowkiem na gaśnicę ( tak to przynajmniej wyglądało ) i tylne obrysówki. Dodatkowo koń zyskał blendę i na koniec rzut oka na cały zestaw. Mimo sporej ilości moich błędów wyszło chyba nawet przyzwoicie, tak mi się przynajmniej wydaje :))

     

    Do usłyszenia...

  1. Wojok 2022-08-07 01:43:04

    Hmm, obrysówki przy zderzaku, od przodu powinny być białe.

    Bardzo mi się ten model podoba, jak dla mnie, to kroi się Twój najlepszy model

  1. Skorpion 2022-08-07 09:56:00

    Tak naprawdę to są białe, tylko że tego nie widać. One są zrobione z przezroczystej plexi i pomalowane na czerwono z tylnej strony, a że nie ma żadnej "przekładki" w środku, to od przodu też widać czerwień. Chciałem zrobić tak żeby wyciąć dwa kółka i między nimi wkleić coś żeby ta czerwień nie przebijała, ale byłoby to wtedy za grube i wyglądałoby strasznie dziwnie. W innych moich modelach naczep jest podobnie. Czy ten będzie najlepszy, nie sądzę, przy galeri końcowej którą zrobię tradycyjnie na dworze, na pewno pewne mankamenty będa widoczne, niemniej dzięki wielkie ;)) 

  1. Wojok 2022-08-07 13:25:49

    Czy ten będzie najlepszy, nie sądzę, przy galeri końcowej którą zrobię tradycyjnie na dworze, na pewno pewne mankamenty będa widoczne...

    Skorpion


    Mankamenty nie będą miały znaczenia. Bardzo mi się podoba ta ciężarówka, więc wydaje mi się,że  moja opinia nie będzie obiektywna

  1. Skorpion 2022-08-11 10:14:32

    Cześć !

     

    Dorobiłem gniazda podłączeniowe w naczepie, kilka obrysówek i tablice wyróżniające, a to oznacza, że budowa Magnumki dobiegła końca. Niestety na galerie trzeba będzie trochę poczekać, bo akurat mam podwórko w przebudowie :)

  1. Wojok 2022-08-11 12:25:45

    Niestety na galerie trzeba będzie trochę poczekać, bo akurat mam podwórko w przebudowie :)

    Skorpion


    Trza było wywrotkę zrobić, albo betoniarę, byłoby idealnie

  1. Skorpion 2022-08-11 19:53:18

    Wywrotkę to mam na warsztacie obecnie, zresztą ani ona, ani betoniarka nic by mi nie dało, taczka wystarczyła :))

  1. Wojok 2022-08-12 15:59:31

    Wywrotkę to mam na warsztacie obecnie, zresztą ani ona, ani betoniarka nic by mi nie dało, taczka wystarczyła :))

    Skorpion

    Lama Miałem na myśli plener

  1. Zygfryd 2022-08-12 21:46:10

    Weź wydrukuj tablice, bo te malowane przy całości wyglądają okrutnie 

  1. Skorpion 2022-08-13 10:20:16

    Weź wydrukuj tablice, bo te malowane przy całości wyglądają okrutnie 

    Zygfryd
    A jaśniej trochę, bo nie bardzo rozumiem o które tablice chodzi. Zarówno rejestracje jak i te wyróżniające są wydrukowane. Podobnie flaga i oznakowanie. 



  1. Sebastian01 2022-08-13 10:24:52

    A ja niewiele powiem, czekam sobie po cichutku na galerię, co by MT kliknąć :)

Rezultaty 60 - 75 z 75 pozycji
Udostępnij temat: